Жіночий одяг або в чому піти на побачення?

posted in: Поради | 0

сукняУ чому піти на побачення? Цей одвічне питання мучить дівчаток, дівчат і жінок у віці і в будь-якому положенні. Психологи, подруги, батьки і родичі дають нам безліч порад, в чому піти, однак можна скористатися деякими базовими знаннями для того, щоб виглядати чарівно і які допоможуть нам у виборі одягу.

Романтичне, а тим більше перше побачення – це вкрай важлива подія, до якої варто підійти дуже ретельно і підготуватися. По-перше варто враховувати обставини та атмосферу того місця, куди Ви підете – навряд чи в клубі буде доречно довге плаття в підлогу, а в шикарному ресторані прості романтичні сукні в квіточку. Будуйте плани виходячи із того, де Ви будете, але завжди пам’ятайте про те, що на побаченні варто неодмінно виглядати жіночно, тому уникайте «чоловічих» атрибутів одягу та віддавайте перевагу м’яким лініям, струмливим тканинам і пастельним або ніжним квітам у жіночому одязі. Не зловживайте косметикою, як правило, чоловікам не дуже приємні сильно нафарбовані дівчата, віддайте перевагу поміркованому або природному макіяжу. Чи не переборщіть з аксесуарами, і краще віддайте перевагу не джинсам, а спідниці або суконі яку ви можете вибрати в нашому інтернет магазині жіночого одягу. Якщо Ви збираєтеся багато гуляти, не варто вибирати взуття на підборах – це може зірвати навіть найвдаліше для вас побачення.

Сексуальність – це важливий атрибут, але вона не повинна кидатися в очі, особливо на першому побаченні – чоловік може або переплутати, це з доступністю, або просто втекти. Краще виберете, наприклад, закрите, але обтягуючі сукні, яку не скаже про Вас нічого зайвого, але підкреслить не тільки Вашу фігуру, але і чуттєвість.

Не варто також на перше побачення надягати нову, тільки куплену річ, яку Ви ще жодного разу не носили – Ви не знаєте, як вона себе поведе. Особливо це стосується вузьких спідниць, які мають властивість задиратися, або суконь, які можуть електризуватися, тісних піджаків і далі за списком. Не варто також вибирати нове взуття, яке може несподівано почати натирати.

Пам’ятайте також про те, що важливий не тільки одяг, але й те, що під ним – так, мова йде про нижню білизну. І справа зовсім не в тому, як Ви плануєте завершити побачення, а в тому, що це дійсно може додати Вам впевненості в собі. Одягайте тільки кращий комплект білизни, перевірений часом.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.