Жіночий класичний одяг – стиль непідвладний часу.

posted in: Жіночий одяг | 0

жіночий офісний одягЩороку відомі дизайнерські будинки представляють світові свої нові колекції одягу і мода робить черговий виток. Вбрання та аксесуари змінюють один одного, щось з них знову повертається, інше назавжди забувається, але тільки класика в жіночому одязі залишається незмінною і завжди популярною. Класичний стиль в одязі – це відмінний варіант для ділового побачення або вечірньої прогулянки по місту.

Основні особливості класичних нарядів:

Існує багато версій того, хто винайшов цей стиль. До найпопулярніших відносяться пуританські панянки Великобританії і телефоністки Санкт-Петербурга. Хто насправді зробив класику популярною до кінця не відомо, проте абсолютно ясно те, що класичний стиль сьогодні є еталонним і саме від нього відштовхуються при створенні кожного нового способу і стилю.

Головними рисами класичного стилю називають:
• витонченість і плавність ліній;
• вишуканість і високу якість тканин;
• мінімум аксесуарів;
• строгість і помірність.

Класичні образи з урахуванням головних правил виходять строгі, але не манірні, тактовні, але не пуританські, елегантні, але не нудні і тому є необхідністю для кожної дівчини. Навіть незважаючи на мінімальну кількість аксесуарів, кожен такий наряд є завершеним і вкрай запам’ятовується.

Жінка будь-якого віку і комплекції може вибрати його в якості свого стилю, і вона точно запам’ятається оточуючим. Зовсім не потрібно мати важливі причини для того, щоб мати в гардеробі подібні наряди.
Носити подібні жіночі вбрання можна ж не тільки на сувору офісну роботу, але і на вечірку (згадаємо маленьке чорне плаття), на прогулянку або будь-який інший захід. Класика підходить скрізь і всім!

Правила класичного образу.

Як створити неповторний образ в цьому стилі? Слід запам’ятати кілька важливих правил:
1. Одяг необхідно підбирати за розміром. Ніяких oversize і додаткового обсягу. Приталені блузи і сукні, вузькі спідниці та інший одяг по фігурі.
2. Мінімальна кількість аксесуарів. Пара простих непомітних прикрас. Ідеальним рішенням будуть: тонка нитка перлів або золотий ланцюжок, просте кільце або браслет, а також маленькі сережки, які не виходять за межі мочки.
3. Лаконічний, непомітний макіяж. До цього стилю ідеально підійдуть пастельні тони тіней і помади. Макіяж тут – деталь загального образу, а не головний елемент.
4. Акуратно зібране волосся. Кінський хвіст, красива ґулька або укладене каре відмінно підійдуть до подібного образу.

Дотримуючись правил і пам’ятаючи про основні риси класичного стилю досить просто створити кілька подібних образів і вдало їх використовувати.

Пастельна гамма.

Абсолютно неправильно думати про класичний стиль як про похмурий або одноманітний, позбавлений кольору одяг. Найбільш прийнятними для нього будуть сірі, пастельні, білі, коричневі, сині і чорні кольори. А також їх всілякі відтінки. Не варто використовувати тільки однотонні тканини для нарядів, можна прекрасно обіграти і малюнок в образі. Горох, клітини і смужки – всі ці принти відносяться до даного стилю, важлива тільки помірність при їх використанні.

З чого складається класика в жіночому одязі?

Створити жіночий модний класичний образ просто. Головне пам’ятати, який жіночий одяг відмінно для нього підійде:
• приталена спідниця, на долоню вище або нижче коліна;
• жакет або блейзер;
• біла сорочка з довгими рукавами;
• елегантне просте плаття, звужене до низу;
• прямі брюки, зі стрілкою;
• матові туфлі на підборах (не більше 6 см) або балетки;
• плащі і пальто прямого крою з бортами і кишенями.

Класичний стиль в жіночому одязі – це модний стильний одяг для офісу, але і ретельно продумані та підібрані образи, які будуть модними завжди.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.