Жіночий базовий гардероб.

мода стиммаНа користь чи на шкоду жіночої індивідуальності створено таке поняття як «базовий гардероб»? Мільйони модних стилістів і простих жінок розходяться в думці, приводячи свої аргументи на підтримку його створення або ж відкидають саму думку про «єдиний шаблон» в жіночому одязі.

Бути чи не бути базовому гардеробу?

Звідки ж взялася ця ідея – зібрати певний список речей, завдяки яким Ви станете якщо чи не іконою стилю, то вже точно жінкою зі смаком. Взагалі базовим, прийнято називати набір універсальних речей з вашого гардеробу. Саме на основі цих речей складаються основні ансамблі вашого образу. Вміле поєднання цих самих блузок, спідниць з відповідними аксесуарами і взуттям, допоможе Вам доречно виглядати в будь-якій ситуації. При цьому створюючи якісний, чіткий, стильний образ.

Скільки жінок – стільки і наборів речей. У всіх у нас різні фігура, колір волосся і шкіри різні уподобання в кольорах і формах. Тому думка про наявність гарної білої блузки в гардеробі, не дає поняття як саме вона виглядає. Все залежить від вашої статури, способу життя та переваг. Підібрати самій ідеальні жіночі речі – досить важке завдання. Тут потрібен цілий багаж знань про пропорції, силуети, кольори, ну і, безсумнівно, відмінне почуття стилю.

Полотно для вашого смаку.

Базовий гардероб непогано спрощує вибір і покупку нового одягу. Якщо Ви підібрали для себе ідеальні жіночі штани або кофточку, які Вам дуже пасують – це просто чудово. Адже якщо одна річ з цього набору буде непридатною, Ви будете знати, саме за якою річчю потрібно піти в бутік наступного разу. Погодьтеся, це ще й економно.

Базові речі в жіночому гардеробі допомагають підлаштуватися під різні життєві ситуації. Це і строга блузка на роботу, миле плаття для дому, штани і кардиган для прогулянок. З одного боку, дівчина в блузці білого кольору, чорних брюках і бежевому пальті виглядає класично, так ніби для неї не мають значення тренди сезону. Але, з іншого боку, це ніби вміле маскування відсутності власного смаку.

Виходить, що комплекти, створені на основі базових речей, спрощують наше життя, але аж ніяк не роблять його нудним. Це не суворе дотримання останнім писком моди і скупка всієї нової колекції відомого бренду, а вміння прислухатися до свого внутрішнього почуттю стилю. База – це лише фон, на який Ви накладаєте фарби вашої індивідуальності. Рано чи пізно, Ви зможете підібрати ідеальний образ, і ось побачите,який подруги зроблять Вам комплімент.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.