Жіночі спідниці для холодної пори року.

posted in: Жіночий одяг | 0

купити спідницюНедарма саме осінньо-зимові колекції одягу завжди готують для нас багато сюрпризів. Експерти дуже просто пояснюють це явище: в холодну пору року людина купує і носить більше одягу, а значить, залишає більше творчого простору для польоту фантазії дизайнерів. Причому, нові витівки дизайнерської думки в кожному сезоні можна очікувати на той чи інший предмет жіночого гардеробу. У нинішньому сезоні найбільше трансформацій зазнали жіночі спідниці.

Стиль може мати межі.

Основна ідея, яку пропагують кутюр’є в нинішньому сезоні, зводиться до того, що осінь і зима повинні стати основою стилю, і чим холодніше стає за вікном, тим більше елегантності повинно бути присутньої в жіночому образі.

В першу чергу, елегантність виробу повинна базуватися на правильному фасоні. Спідниця жіноча повинна чітко підкреслювати всі переваги жіночої фігури, елегантність силуету проявляється в чіткості її форм. Важливим є те, що модель повинна ідеально сидіти на її власниці. Тут немає місця андеграундним і гранжевим експериментам за типом оверсайз і маскулиного крою. Якщо ви хочете претендувати на звання модниці в нинішньому сезоні, не забудьте приділити порцію своєї уваги тканинам, з яких зроблені моделі – вони повинні бути високоякісними і в них не повинно бути сумніву при візуальній оцінці.

Здавалося б, настільки чіткий регламент утискає права вільних модниць. Але, стиль завжди мінливий, і сьогодні він диктує саме таку динаміку, вибір за вами: підкоритися їй або ж намагатися плисти проти течії.

Затребуваність класики в жіночому гардеробі.

Класичні стилістичні рішення стають сьогодні не тільки надзвичайно практичними, але і затребуваними. Сильним поштовхом до цього послужила можливість дизайнерів проекспериментувати з класичним стилем. Звичні для всіх нас моделі стали втрачати надлишок строгості і стриманості. Основою для таких трансформацій стали нові цікаві рішення з палітрою кольорів.

Досить додати якийсь новий модний відтінок і традиційні спідниці-«олівці» змінюються до невпізнання. Деякі дизайнери пішли ще далі і стали розбавляти класичні моделі цікавим, а часом навіть екзотичним орнаментом. Вийшло оригінально, а головне – свіжо.

Кольорові рішення для спідниці.

Чорний колір однозначно йде на другий план, поступаючись на подіумі більш актуальним відтінкам фіолетового, глибокому і насиченому синьому кольору. Самим же актуальним в нинішньому сезоні кольором вважається сірий. Всі його відтінки однозначно будуть в моді. Втім, ставити хрест на чорному теж не потрібно, все ж він вважається класичним і його вибір оптимальний для дуже багатьох фасонів.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.