Жіночі штани.

жіночі штаниРозміри чоловічого та жіночого одягу істотно відрізняються, тому і процес виготовлення брюк буде в кожному випадку особливим. У цій статті ми представимо основні відмінності між жіночими і чоловічими штанами. Талія у чоловіків щодо всього тіла зазвичай знаходиться нижче, ніж у жінок. Саме тому жіночі штани зазвичай довше і мають більш складний крій.

Пропорції жіночих брюк значно відрізняються від чоловічих: різниця в стегнах, талії. До того ж сідниці у жінок зазвичай більш повніші, за рахунок чого штани в цьому місці виходять об’ємніші та більші чоловічих. Фізіологічні відмінності між жіночою та чоловічою фігурою визначають крій брюк, розташування кишень, застібок.

Поділимося основними порадами щодо вибору брюк. Перед покупкою обов’язково варто приміряти вибрані штани. Зверніть увагу на довжину брюк – вони повинні бути не занадто короткими і не дуже довгими. Якщо ж Ваш вибір припав на довгі штани, тоді пам’ятайте, що вони відмінно поєднуються з взуттям на підборах. Вибирайте брюки оптимальної довжини, що не повністю закривають каблук. Це додасть Вам зручність при ходьбі і візуально зробить ваші ніжки худішими та довшими. Вибираючи штани, враховуйте власну фігуру і довжину ніг. Для власниці струнких ніг відмінним вибором стануть брюки з манжетами.

Штани традиційного стилю допоможуть ідеально приховати всі можливі недоліки ніг.

Існує безліч видів штанів. Кашемірові штани відносяться до трикотажних виробів. За апаратної пряжі штани можна розділити на в’язані і кімвальні. Відштовхуючись від первинних матеріалів, брюки можуть бути зроблені з чистої вовни або ж різних видів кашеміру. Тканини можуть бути пофарбовані в білий, зелений, фіолетовий і інші натуральні кольори. На дотик всі вони м’які, гладкі, при цьому зручні в носінні і добре утримують тепло. Єдиним недоліком брюк з таких тканин є те, що вони погано розтягуються.

Також штани можна розділити на звичайні гладкі і жакардові вироби.

Джинси виготовляються зі спеціальної тканини кольору індиго, щільно обтягують ноги і завжди гарно виглядають на фігурі після прання. Вперше слово «джинси» було зафіксовано в Англії в 1567 році. Прийшло воно з італійського портового міста

Генуя, де так називалися штани для матросів.

Що стосується брючного костюму, то його не можна обговорювати і розглядати без піджака. Класичні брюки з’явилися вперше в Європі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.