Жіночі штани.

posted in: Жіночий одяг | 0
брючний костюм

На нинішній день для дівчини штани як і для хлопчика важливі, вони так відомі, що знаходяться в гардеробі будь-якої жінки. Дівчина зараз одягнена в спортивні штани, так само відчуває себе затишно як і хлопчик, до того ж це позбавлення від холоду в зимові дні. Однак при виборі брюк, у майже всіх дівчат з’являються проблеми і питання: який краще фасон і модно чи, які практичніше та рентабельніші? Якщо не визначились з обранням і не розумієте, що Вам потрібно, давайте спробуємо розібратися.

У будь-якої дівчини є вади в фігурі, які ретельно приховуються від оточуючих людей. Успішно підібрана одяг, робить фігуру пропорційною і симпатичною. Щоб цього досягти, досить дотримуватися ось таких правил, адже вони також важливі для кожної дівчини.

При придбанні брюк зверніть свою увагу, щоб жіночі штани були Вашого розміру, довгі штани можна вкоротити, але з короткими, це не зробиш, хіба що зробити шорти.

Дівчині з маленькою попою і худими ногами – підходять штани з великими кишенями. Ще штани з аплікацією або вишивкою, проте остерігайтеся вишивки на бічних швах.

Дівчатам з рівною фігурою, не ясно виявленою талією – підходять штани, прямого фасону і ясних кольорів, з чорним поясом.

Дівчатам низького зросту з маленькими ногами – підходять штани із завищеною талією, вільного крою та подовжені до низу. Однак кидатися в крайнощі не варто, а потрібно відшукати золоту середину, щоб вони не були занадто вузькими або мішкуватими.

Дівчатам з широкими стегнами – підходять штани, що розширюються від стегон, якщо вибирати джинси то підходять прямі, темного кольору з потертостями.

Штани чоловічого крою підходять практично всім фігурам. Худеньким дівчатам – підходять брюки-галіфе, а штани-сигарети, візуально зроблять найбільш стрункими ноги. Єдине обмеження, такі фасони з високими підборами носять.

Істотне обмеження може бути тільки одне – це кошти, скільки ви зможете витратити на покупку брюк.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.