Жіночі рукавички.

рукавиціНа дворі сучасні часи, в гонитві за стилем та модою жінки ретельно підбирають собі гардероби. Тепер кількість взуття, у реальних модниці не більше кількості рукавичок. Цей аксесуар задає тон всьому луку, вони можуть бути як дуже стильними та помітними і відволікати увагу від всього ансамблю, так і зливатися, гармонійно створюючи правильний образ.

Розберемося який вибір стоїть перед жінкою в магазині, щоб купити рукавички. Види рукавичок я б почала з повсякденних, які найчастіше можна побачити на ручках дам. У їхньому дизайні не використовують прикраси, яскраві кольори або оригінальні форми. Функціональна річ, що оберігає руки від холоду.

Спортивні жіночі рукавички більш стійкі до холоду і зносостійкі, міцні, пошиті з щільних матеріалів. Купити жіночі рукавички спортивні можна у нас дивіться в каталозі.

Вечірні – найрідкісніший екземпляр, для носіня якого потрібен особливий святковий випадок, по скільки вони підбираються до сукні і часто пошиті з того ж матеріалу що і святковий одяг.

Для пошиття жіночих рукавичок використовують кілька матеріалів – трикотаж, шерсть, шкіру, гуму або прогумовані.

Трикотажні, відповідно – легкі і не особливо захищають від холоду, приємні.

Шкіряні більш практичні і тепліше попередніх, вони добре гармонують з більшою частиною одягу, довго носяться, мають представницький вигляд, можливий варіант використання підкладок для утеплення.

Вовняні рукавички варіант вже куди більш теплий, але можуть бути так само і красивими на руках і поєднуються з багатьма стилями одягу.

Гумові рукавички, як на мене річ не можуть існувати для повсякденного носіння, волію натуральні тканини, хіба що спеціалізовані моделі для спорту або лову риби.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.