Жіночі парасолі для сучасних жінок.

Все найкраще, що придумано людством, з давніх часів, в першу чергу, використовується чоловіками, проте створюється лише завдяки жінкам! Навіть парасольки, історія яких налічує більше трьох тисяч років, використовувалися лише імператорами, а їхні дружини майже не виходили з дому, уникаючи сонячних променів. Зате за красивою легендою, створення «даху, який завжди з собою», приписується закоханому чоловікові, який мріяв обдарувати свою благовірну зручним захистом від негативного впливу денного світила на її ніжну шкіру.

Згодом, як і в багатьох інших аспектах життя, все кардинально змінилося. Конструктори стали виробляти парасолі, орієнтуючись в першу чергу на побажання тендітних панянок. І дівчата, які проживають в XVII столітті, нерідко мали по кілька аксесуарів, кожен з яких доповнював той або інший наряд. Якщо витончені красуні потребували легких і акуратних парасоль, то їхні вірні мужні супутники полюбили парасолі-тростини, які допомагали при ходьбі і легко приховували під своїм великим куполом відразу ж всю сім’ю!

Але час ішов вперед, життя вимагало свого, і незабаром, а точніше в 1715 році, був винайдена перша складана парасолька. Вона поки що не відрізнялася скромними розмірами і вагою, однак уже могла дозволити кожному бажаючому виходити на вулицю, не боячись негоди. Тепер купуючи для своєї прекрасної дами стильний виріб або беручи його у тимчасове користування, джентльмени звертали увагу на ті, що не заважають при ходьбі і займають небагато місця. А жіночі складні парасольки для надійного захисту від дощу, перетворюються в крихітний виріб, що зменшується в два або три рази, з’явилися багато часу пізніше, лише в середині минулого століття! І цей час можна назвати справжнісінькою революцією в історії цих аксесуарів. Адже тепер ніщо не заважало представникам сильної і слабкої статі насолоджуватися романтичними прогулянками, зручно вмостившись під акуратним куполом!

Складні жіночі парасолі – це вироби, які дарують спокій і комфорт в будь-якій ситуації. Легко вкриваючи одразу ж декількох осіб від негоди або даруючи надійний захист тільки однієї модниці, вони в одну мить перетворюються в настільки крихітний виріб, який легко вміститься в найменшій дамській сумочці. А значить і прогулянка під жарким сонцем, і побачення під проливним дощем будуть приємними, радісними і по-справжньому щасливими!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.