Жіночі кардигани від виробника.

жіночі кардиганиЖіночі кардигани.

Придумали кардиган ще в 18 столітті, проте цей предмет гардероба став популярний лише в 50-х роках 20 століття, спершу популярність прийшла в Англії, а потім поширилася і на інші країни. Сьогодні популярність кардиганів все ще висока і вона не знижується.

Сучасні жіночі кардигани не обов’язково в’язані, вони бувають і шитими з тканини. У довжині вони теж не обмежені, можуть бути і до лінії талії, і до ікр. Також шиють моделі, як для холодної пори року, так і для теплої, виходить літній варіант кардигану.

Якщо говорити по фактурах, то тут спостерігається дуже велика різноманітність, навіть не дивлячись на те, що все ж найбільш популярні класичні кольори, проте й інші рішення (навіть дуже оригінальні) знаходять своїх покупців.

З чим носити кардиган?

Кардиган жіночий прийнято вважати досить універсальним предметом гардеробу, але все-таки є загальні правила, якими не варто нехтувати. Якщо говорити про прості та консервативні моделі, то вони добре виглядають з мереживними топами і джинсами, також їх можна поєднувати з брюками, сорочками та спідницями. Зрозуміло, вони також повинні бути класичних кольорів і бути в одній тональності з кардіганом.

Укорочені тонкі кардигани, які добре облягають силует, відносять скоріше до офісного одягу. Вони будуть добре виглядати в поєднанні зі спідницею і сорочкою. Довгі кардигани можна носити з джинсами або навіть в поєднанні з шовковими сукнями, хоча таке рішення багато хто визнає вельми екстравагантним.

Навіть якщо Ви купили карди ган, і Вам здається, що він виглядає дуже простим, його можна легко прикрасити різними аксесуарами. Дуже добре підійде ремінь або пояс, головне, щоб він поєднувався і виглядав органічно. Якщо у кардигана довгі рукава, то він буде добре виглядати в комплекті з довгими рукавичками.

Хорошим аксесуаром будуть і довгі намиста, які допоможуть створити індивідуальний стиль. Взагалі, індивідуальний стиль можна створити, використовуючи будь-які предмети гардероба, головне – мати смак.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.