Жіночі капелюшки – важливий атрибут гардероба.

купити капелюхВарто знати, що для кожнгої одягу існує певний головний убір.

Найбільш популярними є: Федора і тріблі. Це невеликі капелюшки з рівною стійкою, які можна використовувати в повсякденних образах. Вони відмінно поєднуються з вуличним стилем і кежуал до якого прекрасно, і підійде сучасна жіноча бейсболка. Їх можна використовувати в якості головного убору під офісний, діловий одяг, комбінувати з елегантними фасонами штанів і спідниць.

Трохи пишніше і більше виразніше виглядає капелюх – канотье. Хоча капелюшок і досить своєрідний, так як поєднувати цого дуже важко, зате він досить практичний, адже його можна і необхідно носити в осінню прохолодну пору. Капелюшок має красиву основу в формі циліндра з великими вигнутими бортами. Це ідеальне доповнення класичного кашемірного пальто, або дублянки або короткошерстної шубки, або з пончо. Капелюх дуже красиво виглядає в поєднанні з довгими рукавичками.

Для гарної ошатної сукні відмінно підійде капелюх – слауч. Ці капелюшки з опущеними з боків краями мають різний діаметр, який необхідно підбирати в залежності від способу. Чим химерніше плаття, тим більшими повинен бути аксесуар. Найбільші капелюшки відмінно поєднуються з довгими звуженими сукнями, які сидять по фігурі.

Чим вигідно носити капелюшок?

В першу чергу, капелюшок – це чарівник, який виручить в найбільш непередбачуваний момент. Якщо необхідно в поспіху збиратися і виходити з дому, а часу на миття голови просто немає, на допомогу прийде капелюх. Зберіть волосся в хвостик або в клубочок і надіньте головний убір.

Капелюх жіночий – це величезна економія часу, а також допомога у відновленні пошкодженого волосся. Якщо вранці мало часу на хорошу укладку, або волосся вже не дуже піддаються укладанню в силу їх виснаженості після частої і тривалої термообробки, просто акуратно розчешіть волосся і залиште їх такими як є, надівши капелюшок. Такий образ в поєднанні з вуличним стилем просто знахідка.

З капелюхом дівчина завжди відчуває себе більш впевнено і аристократично, капелюх дарує відчуття впевненості. Довгий час в світських колах було непристойно виходити в світ без головного убору, як до сих пір вважає і королева Англії. До того ж, чоловіки поводяться більш галантно і ввічливо з дівчиною в капелюсі.

Ну і ще один вагомий аргумент – капелюх все ж головний убір, який зберігає тепло в холодну пору часу, захищає від вітру і дощику, що мрячить сирої осені, особливо коли під руками немає парасольки.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.