Жіночі балаклави.

балаклаваВиди жіночих балаклав на сучасному ринку жіночого одягу:

– Балаклава шарф – найпопулярніший вид серед клієнтів, по скільки не вимагає вибору розмірів, і дуже зручна у використанні. Якщо вам стало жарко її легко можна опустити з лиця на шию і навпаки. Це звичайна тканина, зшита за типом рукава, натягаються на обличчя в області носа. Існує безліч оригінальних забарвлень такого виду балаклави. Вона скоріше модна ніж зручна при тривалому використанні, оскільки бавовняна тканина швидко набирає вологу і ставати не комфортною.

– Балаклава маска, точний прототип маски спецслужб. Така балаклава має виріз для очей рота і носа, спортсмен може сам визначати як його носити, в потрібний момент можна опустити її до підборіддя або відкрити тільки ніс, а можна і залишити відкритими одні очі.

Матеріали з яких роблять жіночі балаклави або натуральні або синтетичні, відповідно потрібно точно знати для чого ви купуєте цей виріб. Якщо для тривалого використання на холоді то шерсть, акрил і бавовна категорично не підходить, краще брати синтетику, якщо на не тривалий заїзд підійдуть натуральні матеріали.

– Сама просунута у всіх сенсах балаклава неопренова. Це чудова річ, як синтез всіх балаклав, вирішення всіх проблем і недоліків попередніх моделей, поки що найкращий вид масок для спорту. Жіноча балаклава, як і чоловіча зроблена з неопрену, якісної синтетики, яка тримає свою форму, тому в ній легко розмовляти, а для дихання в ній пророблені дрібні отвори. На шиї балаклава зроблена зі звичайної синтетичної тканини. У неопрене є свій величезний плюс, він не пропускає повітря і особа в ньому не потіє, він тримає форму і не сповзає при розмові.

Для правильного вибору балаклави жінкам спортсменкам потрібно уважно перечитати всю надану літературу і переміряти всі можливі моделі всіх доступних виробників, по скільки від цього залежить ваш комфорт і здоров’я. Чи не правильна жіноча балаклава може зіпсувати вам відпочинок хворобами і обмороженим особою.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.