Жіноча термобілизна!

Жіноча термобілизна!

Рух це життя. Зимовий холод сковує і обмежує нас, адже так приємно гуляти по свіжому повітрю серед білих заметів і прикрашених снігом гілок, якби не було так морозно.

Самий розумний вихід – це купити термобілизну. Вона не тільки здатна зігріти тіло, але досить елегантна і не сковує рухи. Термобілизна жіноча гипоаллергенна, зручна і практична, не залишає запахів поту завдяки антибактеріальному просоченню.

Активним жінкам, люблячим спорт в зимовий час слід собі спеціальну купити термобілизну призначену для збереження тепла і відведення рідини з тіла. Такий одяг, що чоловічий, що жіночий, може бути виконаний з різних матеріалів, але для високих навантажень і низьких градусів виробники використовують синтетичні волокна поліестеру (лавсан), поліпропілену.

Яку ви купите термобілизну жіночу, на пряму залежить від рівня навантаження, на яку ви розраховуєте. Для щоденної носки слід вибирати або легке бавовняне, або вовняну білизну або суміш синтетичних і натуральних волокон. Вони м’якше, функціонально простіше, не відповідають за відведення поту на тому ж рівні, що і спортивні моделі термобілизни, чого і не потрібно для повсякденного носіння. Дуже важливо при виборі термоодягу звернути увагу на якість швів у виробу, термобілизна повинне щільно прилягати до тіла, відповідно будь-які нерівності будуть заважати комфорту. Вибирати розмір термобілизни варто теж з розумом, вона не повинна висіти, а сидіти на тілі як «друга шкіра».

Термобілизна істотно полегшує життя сучасній жінці, більше не потрібні ці шари жіночого одягу, з’являються безлічі варіантів нових полегшених зимових луків. Чи не доступні відкриті ноги в лютий мороз не проблема для якісної термобілизни.

Термоодяг жіночий Вауде. Вибрати і купити термобілизну дуже просто в інтернет магазинах. Компанії займаються виробництвом якісного термобілизни дуже багато. У ціні різниця прямо скажемо – дуже велика. Купити Термокомплект для жінки наприклад jiber Туреччина, обійдеться в 29 $, а комплект від фірми Craft – 64 $, Helly Hansen – 100 $, наша ж компанія «Стімма» пропонує купити термобілизну недорого при цьому якість завжди на висоті, ціна за такий термокомплек оптом 320 гривень, в роздріб ще + 30%, що істотно вигідно і Ви не будете переплачувати за націнки. Але звичайно, це Вам звичайно вирішувати яку суму віддати за Ваш комфорт в морозні дні.

Є ще один незаперечний плюс – термобілизна носиться дуже довго при правильному догляді за нею. Її не слід прати разом з іншим одягом і сильно вичавлювати при ручному пранні, а також не варто її сушити повісивши, щоб не дати її провиснути, простіше акуратно покласти термо і залишити висохнути, і ні в якому разі не під прямими променями сонця, інакше ваш комплект просто втратить свій колір.

І так, вибір термобілизни для жінки зовсім не складний, як може здатися на перший погляд.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.