Жіноча сумочка або як не помилитися з вибором!

купити сумкуЖіноча сумочка або як не помилитися з вибором, дивимося каталог >>

Всі дівчата знають, що вибір жіночої сумочки – справа дуже складна. І пошук відповідного клатча може зайняти дуже багато часу. Адже ручна сумка є відображенням стилю дівчини. Крім того, вона повинна бути для неї зручною, адже користуватися цією річчю жінці доведеться постійно.

Яким чином ми вибираємо жіночу сумку?

Дівчата бачать в модних журналах, на сайтах гламурних видань зразки, які пропонують імениті модельєри з різних країн. І, бачачи те, що саме якась модель актуальна зараз, вони її купують. Але, роблячи такі покупки, жінки нерідко розчаровуються. По-перше, вони можуть придбати сумку, яка не буде поєднуватися з їх одягом. По-друге, вона може виявитися непрактичною. В результаті чого дівчина не стане нею користуватися, а почне шукати більш відповідну та зручну модель. Так як же не помилитися з вибором ручної сумочки? На які параметри виробу потрібно орієнтуватися?

Матеріал сумки.

Відіграє велике значення те, з якого саме матеріалу виготовлена сумка. Зараз виробники для їх пошиття використовують шкіру, замшу, прес-шкіру, тканину, парусину. Шкіряні та замшеві моделі можна назвати універсальними. Сумки з них жінки носять цілий рік. Але, вибираючи виріб з натурального матеріалу, потрібно звертати увагу на його якість. Він не повинен мати зовнішніх дефектів, потертостей, навіть дрібних тріщин. Іноді недобросовісні продавці натирають губками зі спеціальним просоченням потертості на шкіряних виробах. У магазині вони виглядають ідеальними, а через якийсь час дефект стає видно. Тому якщо шкіряна сумка блищить занадто сильно, та ще й нерівномірно, то цілком можливо, що продавець спробував приховати якийсь її зовнішній недолік. І такий виріб потрібно оглядати дуже уважно. Недоліки на тканині і замші видимими зазвичай бувають відразу.

Розмір сумки.

Те, якого розміру буде сумка, також треба враховувати. Жінці, яка часто з собою носить робочі документи, підійде велика сумка-портфель. Дівчині, яка бере з собою сумочку на прогулянку – клатч невеликих розмірів. Покупцям потрібно вибирати сумку такого розміру, щоб їм було з нею зручно. Адже іноді жінка може купити невелику за розміром модель, а потім виявляється незадоволеною, що в сумку нічого не поміщається і доводиться з собою скрізь носити пакети, щоб скласти в них документи або речі.

Щоб такого не відбувалося, потрібно точно зрозуміти, для яких цілей купується сумка, як багато речей жінці доведеться в ній носити. Ідеальний варіант – мати кілька ручних сумок. Нехай буде в наявності робоча сумка, театральна, для прогулянок у вихідні дні. І всі вони нехай будуть різних розмірів. Тоді жінка не буде безглуздо виглядати в театрі з величезним портфелем або на діловій зустрічі з маленьким «гаманцем», але зате з повним пластиковим пакетом документів.

Стиль сумки.

Дизайн сумки також має важливе значення. Є строгі моделі, а є з великою кількістю різноманітних декоративних елементів. Всі вони призначені для різних випадків. Строгі сумки – офісні, з прикрасами – можуть бути повсякденними або святковими. І стиль сумки потрібно обов’язково враховувати при її виборі. Адже в різних життєвих ситуаціях одна і та ж річ може виглядати недоречно.

Яскрава сумка з прикрасами буде добре поєднуватися з літньою сукнею на відпочинку, але вона буде дивно виглядати, якщо жінка прийде з нею в офіс. Також і для театру краще купити ошатний клатч із замші або лакованої шкіри зі стразами або бісером, а не йти в театр з строгою чорною сумкою, яка буде різко контрастувати з красивим вечірнім одягом.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.