Жіноча сорочка білого кольору. Купити і з чим носити?

купити джинсиЖіноча сорочка білого кольору. Як і з чим носити?

Сорочка біла – це класика. І в свою чергу є базовим елементом гардеробу. Але завжди виникає питання, а як і з чим її можна поєднувати? Білий колір – це білий аркуш, полотно для творця. Все залежить тільки від вашої уяви і майстерності. Один рух – і мазок пензля перетворює світлий простір в щось цікаве, оригінальне і фантазійне, несхоже ні на що навколо. Так що вперед. Поле для фантазії і експериментів безмежно. За допомогою білої сорочки можна сконструювати будь-який образ: будь-то casual або спорт-шик, або варіант для ділової зустрічі, романтичного виходу з молодою людиною.

Представниці жіночої статі повинні бути вдячні знаменитої і незрівнянної Марлен Дітріх за те, що в минулому столітті вона стала законодавицею жіночої моди в плані появи білої сорочки. Тоді вона порушила всі канони і посміла надіти сорочку кипельного кольору під фрак. Це виглядало дуже зухвало, але з плином часу модельєри зрозуміли, що це було прекрасне відкриття. Фрак – відмінний інструмент, щоб підкреслити витонченість жіночої фігури і стати приманкою для протилежної статі, створивши інтригу і загадковість.

Саме з тих часів сорочка біла – улюблениця дизайнерів і модниць для створення всіляких луків.

Найвдалішим і універсальним варіантом є чоловіча сорочка. Ще іноді її жартома називають річчю з плеча коханого бойфренда. Прохання звертати пильну увагу на матеріал, з якого зшито виріб. Саме якість є головним показником привабливості і акуратності образу.

Розмір, як правило, це over size. Найчастіше її поєднують з джинсами або брюками вузького крою, заправляючи передній поділ під пояс. Але це тільки мала частина поєднань. Тут все залежить тільки від носія. Якщо вирішуєте застосувати такий варіант заправки, формуйте нижній край акуратними хвилями. Ще досить довгий час в моді завищена талія. Багатошаровість допоможе створити тонкий стан.

В якості взуття можна вибрати повсякденні сліпони, які представлені в лінійках численних марок. Цей варіант хороший на кожен день – бігом з яких-небудь справах. Не забувайте про те, що ви жінка – представниця прекрасної статі. Зробіть вибір на користь човників нюдового кольору на тонкій шпильці. Повірте, жоден чоловік не залишиться байдужим і надасть знаки уваги. Особливу недбалість і якийсь шарм створять загорнуті рукава на кілька оборотів і розхристана пара-трійка верхніх гудзиків, які ще й додадуть якусь таємничість.

Якщо є бажання створити образ для формального виходу, вибір робиться на користь моделей приталеного силуету. Скомбінувати їх можна зі спідницею-олівцем або брюками прямого крою з завищеною талією. Недбалості образу зможуть надати кінці подолу, які зав’язуються між собою – варіант походу на зустріч з подругами або на прогулянку в найближчий парк з улюбленим чадом.

Варіацій для маневрів достатньо. Варто тільки проявити кмітливість і фантазію.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.