Зелені сукні в чому їх таємниця?

жіночий одяг від виробникаУ чому таємниця зеленого сукні?

Зелена сукня прикрасить будь-яку навіть дуже вимогливу модницю, але вся її таємниця у відтінку. Він повиннен точно підійти до індивідуального типу зовнішності жінки. У зеленого кольору багато відтінків, скільки їх насправді важко уявити. У моді тони від неоново – зеленого до смарагдового тону. Малахітовий і оливковий кольори, колір «сушеної зелені» присутні в палітрах нових колекцій.

На піку моди живий відтінок зеленого, буквально випромінює світло – «зелений промінь».

Для кожної жінки є свій відтінок зеленого кольору, але як його знайти? Звернути увагу треба на колір шкіри, волосся і очей. Більшість відтінків зеленого добре підходять жінкам з білою шкірою каштановими і рудим волоссям. Блондинкам краще підійдуть ніжні тони зеленого, а для темноволосих смаглявих красунь ідеальні більш соковиті і яскраві кольори. Глибокий насичений зелений колір вигідно підкреслить сірі очі. Карі очі, добре підкреслять яскраві тони зеленого, роблячи їх візуально більш іскристими і глибокими. Світлі ноти зеленого підкреслять виразність зелених очей.

* Кого шукає модне плаття з темно-смарагдовим відливом? Сукня може стати вашим козирем. Вона підійде жінці будь-якого віку і типу зовнішності, невимушеній і впевненою в собі. Темно – смарагдовий колір здатний приховати невеликі недоліки фігури, а деталі жовтого і червоного кольору зроблять плаття стильним.

* Чи знайде плаття кольору хакі свою обраницю? Колір хакі вважається нейтральним, добре підходить для створення образу спокійної з багатим внутрішнім світом жінки. Він дуже хороший для ефектної сукні в поєднанні з синьо – зеленим, трав’янистим або оливкоим кольором. Золотисті, бронзові або винні з вишневою ноткою відтінки в комбінації з хакі надають сукні виразність.

* Яке плаття підкорить сміливих, дуже стильних жінок? Кричущі неонові відтінки зеленої сукні з шифону в композиції з лимонним або світлим винним кольором блискавично привернуть увагу оточуючих. Це вибір для екстравагантних молодих жінок. Він ідеальний для вечірнього плаття.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.