Завжди купуйте сукню по фігурі!

платтяВибираємо сукню по фігурі!

Вибираючи собі жіночий гардероб, ми часто шкодуємо, що у нас не модельні розміри фігури: «90-60-90». І то, що просто ідеально виглядає на сторінці модного журналу, на нас сидить м’яко кажучи непривабливо. Не варто відразу ж падати в паніку, відсотків 90% всіх жінок не мають ідеальних форм і нічого відчувають себе дуже привабливими і спокусливими. Будь-який тип фігури має свої переваги і їх просто потрібно вміло підкреслити. Давайте подивимося, які плаття ідеально підходять для тієї чи іншої фігури.

Жінкам, у яких плечі ширше стегон потрібно якось зрівноважити несиметричність фігури. Краще підбирати сукні з глибоким V-подібним вирізом. Не варто носити блузи і сукні з підплечниками, рукавами «ліхтариками» і іншими елементами, які візуально додають обсяг в плечах.

Для жіночних фігур з округлими формами ідеально підійдуть сукні з тонких струмуючих тканин, прикрашених драпіруванням. Таке вбрання найкраще підкреслить плавні вигини тіла. Слід уникати нарядів з жорстких тканин, в них Ви втратите індивідуальність своєї фігури – вигини фігури буде «диктувати» сама сукня.

Для хлоп’ячої фігури найкраще підійдуть сукні з оборками та хвилями. Плавний жіночний силует можна створити пишною спідницею і поясом, який підкреслить талію.

Жінкам, у яких стегна ширше, ніж плечі підійдуть моделі суконь з прямою спідницею і додатковими деталями, що роблять акцент на область плечей. Це може бути оригінальної форми комір або пишні біля основи рукава.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.