Загальні вимоги до вибору новорічного вбрання 2017!

новий рік 2017У даній статті будуть розглянуті питання, вимоги, тренди, що пред’являються до нарядів для Новорічного балу 2017 року.

Новорічна ніч – час щастя, чарівництва. Звичайно ж, це нестримні веселощі, коли поруч Ваші рідні та близькі. Але, що варто пам’ятати при виборі вбрання на святкування? Пам’ятайте про те, що Ви будете не тільки красиво сидіти за столом, граціозно поїдаючи новорічні страви, але попереду танці, прогулянки по нічному місту з метою запуску салютів. Отже, думайте, перш за все, про Вашу зручність під час усього вечора і ночі. В першу чергу, Вам повинно бути в вашому платті, воно не повинно обмежувати Ваші руху. Повірте, хвацько танцювати серед народного гуляння в вузькому платті олівці в підлогу Вам буде зовсім незручно.

Хто ж такий наближається – Вогняний півень? Птах досить НЕ вибаглива, проте, на своєму святі він абсолютно не потерпить нудьги, зневіри, безглуздого сидіння за святковим столом і перегляду новорічних програм по телебаченню. Рада – покажіть себе господинею положення з перших хвилин року, що починається. Завжди будьте в центрі уваги, будьте ініціатором різних активностей під час Вашого свята. З головою поринайте в гущу народних веселощів, не варто відсиджуватися на стільчику біля ялинки. Зрозумійте, це самий чудовеі прекрасне свято в році. Тому, варто відірватися на всю котушку. Наш Півень, як особистість артистична, яскрава, іскрометна. Візьміть для себе з цих визначень тільки найнеобхідніше.

А які ж загальні вимоги трендсетери і маркетмейкери пред’являють до новорічних нарядів для найголовнішої ночі року? Сукні, спідниці, блузки повинні бути виготовлені з легких, струмуючих тканин, які не сковують рухи. Так, всі погодяться, що щільні тканини дуже красиво виглядають і підкреслюють фігуру, тримаючи її в певному чохлі, зібраною. Однак, це тільки не цього разу. Ви повинні бути вільні у своїх діях, щоб двометровий шлейф Вашого плаття не заважав Вам хвацько танцювати в центрі хороводу, або граючи в цікавий і захоплюючий конкурс, наприклад, біг в мішках, або кидання сніжок.

Навіщо, це потрібно, запитаєте Ви? Для того щоб повною мірою насолодитися святом, а не бути осторонь. Адже Новий рік – пора виконання найнесподіваніших бажань, мрій. Ця ніч повинна Вам запам’ятатися на весь рік. Півень – яскравий, енергійний, веселий персонаж. Саме таких же дій і емоцій він чекає від людей. Так що вперед відриватися на всю котушку, танцюйте, насолоджуйтеся святом в повній мірі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.