З чим носити яскраві жіночі штани?

жіночі штаниНарешті наближається весна, а там літо і більшість модниць починають замислюватися про новий гардероб. Традиційно в теплі місяці року прийнято віддавати перевагу насиченим відтінкам. Соковиті, яскраві кольори в одязі підкреслюють легкість літнього настрою, створюють особливий настрій і, безсумнівно, привертають увагу. В цьому році, поряд з багатьма іншими тенденціями, серця покупців завойовує неоновий жіночий одяг. Помітний, сміливий одяг неонового кольору підійде тільки жінкам з бездоганним смаком: трохи захопишся – і будеш схожа на папугу. Тому настільки яскраві речі краще носити в штучному примірнику: одна неонова деталь стане родзинкою образу, кілька – безнадійно зіпсують його. І сьогодні давайте поговоримо про те, з чим носити яскраві штани, щоб завжди виглядати стильно.

За запевненням модельєрів, яскраві жіночі штани привертають увагу і підкреслюють красу жіночих ніг, анітрохи не гірше, коротких спідниць і шортів, в той час як вони більш прийнятні в робочій або офіційній обстановці. Проте, багато хто відкладає цю покупку, не знаючи з чим же все таки поєднувати цей непростий елемент гардероба.

Нерідко яскраві штани добре поєднуються з іншими яскравими речами і аксесуарами. У цьому випадку головне не забувати, що два з кольорів повинні бути досить близькими і доповнювати один одного, створюючи так звані кольорові блоки. В інших же випадках хорошою ідеєю буде поєднувати яскраві штани з більш спокійними сорочками і туфлями, роблячи акцент на самі штани. Іноді, наприклад, модниці носять світлі блузки з яскравими шарфами в тон брюк.

Також хорошим доповненням до цього елементу гардеробу виявляться різні мереживні кофтинки і маєчки, що підкреслюють ніжність і легкість натури своєї господині. У той час як більш сміливі і готові на експерименти дівчата вважають за краще доповнювати такі яскраві штани смугастими сорочками і блузами. При цьому напрямок смуг не має значення, вони виглядають відмінно і в вертикальному, і в горизонтальному положенні. Альтернативою смужкам можуть послужити різні геометричні фігури, горошок і навіть великі квіти.

Виявляється, існує безліч “правильних” поєднань і кожна модниця може з легкістю вибрати те, що найбільше відповідає її характеру. В першу чергу варто покладатися на почуття власного смаку і пам’ятати, що будь-яке поєднання одягу повинно відображати натуру своєї господині. І, звичайно ж, не можна забувати, що яскраві штани так само повинні підкреслювати оригінальність і впевненість в собі жінки, яка їх одягла, тому, комбінуючи їх з іншими елементами одягу, не варто покладатися тільки на наведені нижче поради, але ще і використовувати свою фантазію і смак.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.