З чим носити сірі штани?

жіночі штаниСірий колір використовують в своєму гардеробі дівчата, щоб річ була практичною і стильною. Адже такий колір – універсальний. Часто використовується фонова річ, виконана в сірому кольорі в поєднанні з більш яскравими речами. Часто, жіночі брюки виконані в такому колірному рішенні використовують для повсякденного носіння. В основних випадках їх купують для роботи і офісу, але так само їх можна комбінувати і в образі для вихідного одягу.

У шкільній формі використовується так само сірий колір. Наприклад, сірі костюми в клітку або в подовжню смужку. Сірий колір підходить для гардероба дівчатам з холодним типом зовнішності.

З чим їх можна комбінувати, сірі штани?

З пастельними, теплими кольорами. У подібних сполученнях виходять стильні луки для роботи в офісі, тобто в діловому і класичному стилі. Такий стиль підійде для навчання.

Можна використовувати в поєднанні з класично чорним. Вийде гармонійно і незвичайно. Однак не варто забувати, що молодим дівчатам такі колірні комбінації в гардеробі можуть додати у віці трохи зайвих років. Щоб цього уникнути, слід додати в образ трохи яскравих речей або біжутерії. Біжутерія розставить необхідні акценти в образі.

Затишок і тепла в образі можна досягти за допомогою виїзних і теплих речей. Використання ніжних світлих відтінків визнаних речей і невеликих оригінальних прикрас посприяє захопленим поглядам оточуючих.

На зустріч з молодим чоловіком, ділову зустріч або навчання можна додати яскравих елементів. Це можуть бути екстравагантні туфлі або масивне кольє, намиста з великих помітних намистин.

Що краще не поєднувати в комбінації з сірим?

Занадто похмурі кольори можуть зробити образ похмурим. Помаранчеві і червоні елементи виглядають зухвало в комплекті з сірими брюками. Тому, що ці кольори відносяться до гарячих кольорів.

Малюнки і принти.

Сірі штани – базовий елемент в комбінації з простими малюнками. Виглядають елегантно, але трохи просто. Ідеально буде виглядати клітина, смужка і горошок. Надлишок квітів, занадто яскраві малюнки краще уникнути в поєднанні з сірими брюками.

Сірі штани вносять в образ елегантність, стриманість і вважаються класичним варіантом. Незважаючи на те, що в образах відсутня помітність і нав’язливість, з ними можливі експерименти.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.