Яскравий одяг в гардеробі модниці.

спідниці недорогоГоловне правило, вибираючи будь-який яскравий елемент в одязі, слід пам’ятати, що всі інші частини образу повинні бути більш приглушеного кольору. Приглушені кольори будуть відтіняти яскравий колір, і він дійсно буде грати. Багато яскравих кольорів в образі перекрикують один одного і конкурують.

До нейтральним кольорам в одязі відносяться не тільки чорний і білий. До них також можна віднести темно-синій, темно-коричневий, темно-сірий. Вони також дуже добре поєднуються з яскравими речами.

З чорним кольором поєднується насичений відтінок червоного, жовтого, блакитного, синього, фіолетового.

Коли ви вибираєте яскравий і насичений низ краще вибрати трохи світліший і легкий верх. Також можна використовувати ще більш яскравий і насичений колір, для того, щоб відвести всю увагу від низу до верху.

Пам’ятайте, що яскраві речі в одязі також можуть привертати увагу і до ваших недоліків.

Жінкам з вираженими стегнами потрібно уникати суконь та спідниць з оборками. Так як завдяки ним, низ стає ще більш об’ємним. Якщо плаття мінімалистично – стримане, то слід додати в образ великі намиста, або хустинку, або шарф.

Багато хто вважає, що яскравий жіночий одяг може зробити ще більш масивними великі груди. Так дійсно, іноді в яскравому одязі ви можете виглядати не зовсім пропорційно. Головною помилкою жінок з великими грудьми є вибір вільних фасонів одягу. Такий одяг, грубо кажучи, звисає з грудей, і створюється таке враження, що у вас кубообразна фігура. Тому, в таких випадках слід вибирати одяг без відкритого декольте, більш обтягуючий груди. Також можна за рахунок косого драпірування в області талії зробити на ній акцент і відвести погляд від грудей.

Якщо яскравих кольорів в образі багато, то на підсвідомому рівні, і ви, і оточуючі будуть відчувати роздратування.

Експеримент з імпровізацією йдуть рука об руку, тому робіть своє життя яскравішим, і почніть з одягу. Хто сказав, що яскраві речі варто носити лише в весняно-літній час?

Виберіть свій весняний настрій і позбудьтеся від нав’язаної сірості.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.