Яким повинен бути жіночий діловий костюм?

брючний костюмНудний крій і деталі – це абсолютно не про діловий жіночий костюм. Навіщо себе свідомо робити непримітною сірою мишкою, коли оточення в вас бачить вольову і ділову жінку? Головне, підібрати правильно наряд, щоб приховати дрібні погрішності фігури і елегантно підкреслити наявні гідності.

Що краще?

Заглянувши в магазин жіночих костюмів, можна відшукати там брючні моделі і вироби з спідницями. Штани жіночі – більш практичний варіант. Крім того, деякі моделі візуально подовжують силует, так що ви будете здаватися вище. Подібні жіночі костюми ідеальні для леді невисокого зросту, але і на високих жінках вони виглядають чудово.

Колір наряду.

Колір костюма жіночого потрібно вибирати особливо ретельно, адже невідповідний відтінок може все зіпсувати. Щоб не помилитися, слід брати до уваги колір свого волосся, очей і шкіри. Дамам з темними локонами прекрасно підходять темні відтінки. Світловолосі ж леді можуть придбати будь-який варіант. У продажу часто можна зустріти костюми в смужку. Слід знати, що горизонтально спрямовані смуги візуально розширюють фігуру, а вертикальні, навпаки, стрункішать.

Обов’язкова примірка.

Здійснюючи покупку, не покладайтеся лише на популярність марки. Обов’язково приміряйте кілька костюмів, щоб підібрати для себе оптимальний варіант. Переконайтеся, що наряд сидить на вас ідеально і не збирається в складки. Можна навіть походити в ньому кілька хвилин, присісти, підняти вгору руки – так ви переконаєтеся, чи дійсно він вам підходить.

Перевіряємо якість.

Підібравши відповідний по увазі костюм, не забудьте упевнитися в його високій якості. Ретельно огляньте кожний гудзик і рядок виробу. Погано закріплені елементи, що стирчать нитки – ознаки другосортної продукції, яку краще обходити стороною.

Поради професіоналів.

Якщо начальство вимагає дотримання суворого дрес-коду, не потрібно купити костюми з трикотажу, адже вони виглядають неформально. Розумніше зупинити вибір на виробі з щільної, але тонкої вовни, добре зберігає форму. Для жаркої пори року підійдуть моделі з суміші льону або бавовни з шовком. Костюми, виготовлені з одного льону, сильно мнуться, тому не годяться для офісної роботи.

При покупці костюма не забудьте про різні доповнення до нього, зокрема:

– елегантний шарф;

– ремені для спідниці;

– топ;

– блузку.

Всі ці речі ідеально моделюють діловий образ. Більш того, з їх допомогою при необхідності ділового наряду в будь-який момент можна буде перетворити в вечірній, вирушаючи після роботи в театр або ресторан.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.