Який одяг робить жінку молодшою, а який старше?

осінь 2015Жінка під 40: який одяг робить молодше, а який старше?

Жінці у віці після 35 вже хочеться виглядати молодше, їй чомусь здається, що вже після 30 років, і тим більше, наближаючись до 40, вона починає старіти, і це помічають всі навколишні.
Насправді важливо внутрішній стан жінки, а він багато в чому залежить від того, як жінка виглядає. Важливо стежити за своєю зовнішністю і здоров’ям, а також за своїм жіночим гардеробом і манерою одягатися.

Виглядати моложаво і молодо – це не одне і те ж. Виглядати молодо можна тільки в молодому віці, а ще досить моложаво – в будь-якому. Молодше за свої роки жінка буде виглядати не надягаючи на себе молодіжний одяг, який, навпаки, буде старити її, а одяг, який підходить їй за віком, фігурі, стилю, способу життя, характеру.

Наприклад, намагаючись здаватися стрункішою, багато жінок обирають і купують жіночий одяг чорного кольору. Так, вона може зробити вас візуально злегка худіше, але одночасно підкреслить всі вади і зморшки особи, зробивши ваш колір сіруватим.

Одяг жіночий темно-коричневого та сірого кольорів теж потрібно носити акуратно – він не стрункішить тіло, але надає грузности, а весь вигляд робить похмурим і важким, що додає віку. Носити ці кольори можна тільки в контрасті з ним подібними, наприклад, темно коричневий-світло-коричневий-бежевий-кремовий-білий, темно сірий-світло сірий-білий або ж з кольоровими (темний низ, кольоровий верх, але не навпаки).

Одяг жіночий дуже обтягує, особливо з синтетичних тканин, блискучий або переливається, з глибокими розрізами і декольте, дуже короткий не для вас, він для 14-20 літніх. На вас такий одяг лише підкреслить те, що вам не тільки не 18, але навіть не 30. Краще одягнутися за віком в жіночний одяг, тоді вдасться виглядати на 5-8-10 років молодше.

Досягти цього можна, купуючи і надягаючи жіночий одяг, яка сидить на фігурі, а не обтягує її або висить на ній. Розрізи і довжина спідниць, суконь повинні бути помірними, не вище колінної чашечки, розріз ззаду спідниці допускається вище. Спідниці-максі використовуйте тільки якщо вони не підкреслюють недоліки вашої фігури в області стегон, сідниць, живота.

Штани добре купувати класичного крою, без потертостей, без блискіток, без вишивок і аплікацій. Колір може бути будь-яким – від блакитного до темно-синього і чорного, але не кольоровим – він виглядає по-дитячому навіть на молодих, і зовсім смішно на зрілих жінках. Брюки та спідниці світлих кольорів не завжди повнять – все залежить від їх фасону, поєднання з верхом, поясом, взуттям і вашої фігури. Міряйте і експериментуйте, підбирайте свій образ.

Обережно потрібно бути з шортами, бриджами, капрі. Вони йдуть тільки струнким жінкам з ідеальною фігурою. Вибирайте класичний крій і стримані кольори, без аплікацій та блискіток.

Верх може бути будь-якого кольору – пастельного або яскравого, але не однотонно-темного, це, як уже говорилося, старить обличчя і жінку в цілому. Фасон блузок, светрів повинен бути жіночним, але без зайвих рюшів, вирізів, написів, блискіток, аплікацій. Однотонний або візерунчастий, не кислотних кольорів, такий верх виглядає універсально.

У будь-якому випадку з плином віку жінки не тільки оновлюють гардероб, але і змінюють стиль, образ. Міняти їх, це не означає, що ви постаріли, це означає, що ви змінилися. Діти теж стають сташими і починають одягатися по-іншому, ставтеся до цього саме так – я стала старше, міняємо речі і стиль одягу – ура!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.