Який купити жіночий одяг, щоб бути бажаною?

осінь 2015Одяг творить чудеса! Правильно вибравши і купивши жіночий одяг Ви станете справжнім магнітом для чоловіків! Або зробите так, що незабаром знайдете свого принца до кінця життя.

І так мова піде про жіночий одяг.

Пам’ятаєте вислів «зустрічають по одягу»? І дійсно за допомогою одягу ми можемо дуже багато розповісти про себе, про свої особливості, про свій стан, настрої і навіть про свої цілі. Іноді ми читаємо послання інших людей виходячи з того як вони одягнені.

І для початку, перш ніж почати розмову про одяг, я пропоную вам зробити один невеличкий експеримент. Вставайте прямо зараз зі своїх стільчиків і підходите до самого великого дзеркала яке ви зможете знайти в приміщенні, в якому ви зараз перебуваєте. Подивіться на себе так, як ніби це не ваше відображення, а як ніби ви чоловік і дивіться на ту дівчину, яку ви бачите в дзеркалі. Подивіться і просто відчуйте які настрої, які почуття до вас приходять коли ви дивитеся на цю дівчину. Можливо ви побачите красиві падаючі локони, легкий літній наряд, легку красиву біжутерію і у вас виникне відчуття романтики, ніжності, витонченості, легкості. А може бути, ви бачите важкий, похмурий, сірий, черствий, гнітючий вигляд. Тоді у вас виникнуть такі ж гнітюччі почуття, що оцінювати бажання пройде – просто відзначте, що зараз не так. Можливо ви побачите глибокий виріз або Ульріх-міні, і у вас виникне легке сексуальне почуття. Теж просто відзначте його. А може бути ви дивитеся, дивитися, дивитися на цю дівчину і у вас не виникає жодних почуттів, якась пустота. Знаєте так буває, коли зустрінеш дівчину в який-небудь компанії, дивишся на неї і прям таки говоримо: «вона ніяка, ні яких почуттів не викликає, сіра мишка». Можливо ви дивитеся на своє відображення і у вас виникає такаж порожнеча, просто вкажіть це.

Ця діагностика нам потрібна, щоб ми знали з якої точки ми стартуємо, і з якої точки ми робимо черговий крок для того, щоб стати жінкою магнітом. Для того щоб стати привабливою, магнітічною для чоловіків.

Ви знаєте, жіночий одяг грає величезну роль в тому враженні в якому ми його використовуємо. Одяг жіночий створює настрій нам самим, одяг дуже сильно впливає на настрій який ми викликаємо у тих людей які на нас дивляться. До мене дуже часто приходять ділові жінки, які застрягли в своїх ділових костюмах, які застрягли в своїх чорних, сірих, коричневих тонах і скаржаться на те, що романтики в житті не вистачає. «Де чоловіки джентльмени? Джентльмени, напевно давно перевелися. Де флірт? Де легкість? Де залицяння? »- Кажуть вони. Задумайтесь на хвилинку, уявіть себе чоловіком. Чи багато романтичних почуттів у вас буде викликати «сірий олівець»? Погодьтеся, що не дуже багато.

Буває навпаки. Приходять молоді дівчата яскраво нафарбовані, вульгарно, дуже зухвало одягнені ультра-міні, божевільні розрізи. Всі жіночі принади назовні і кажуть: «кошмар якийсь, пристають всі кому не поподя, на вулицю вийти неможливо». Погодьтеся, такий зовнішній вигляд, коли все назовні, коли всі жіночі принади на показ дійсно викликає підвищену чоловічу увагу. Зовнішність такої дівчини просто кричить: «Хочу секса! Хочу уваги! », Ось вони і отримують свою увагу.

Що я хочу розповісти вам сьогодні: коли ви одягаєтеся, коли ви з ранку плануєте вийти на вулицю – пам’ятайте про свою мету сьогодні, пам’ятайте про те, яку інформацію про себе ви хочете подарувати цьому світу. Якщо ваша мета, це легкий флірт і легкі сексуальні відносини на один раз, то дійсно варто одягатися так як одягаються ті дівчата, які скаржаться на надмірну увагу. Якщо ж ваша мета, це довгі тривалі відносини, а багато хто з вас я думаю налаштовані на саме такі відносини, то варто бути уважною і обережною з тими сексуальними символами, з тим сексуальним одягом який зараз в моді. Дійсно останнім часом стало популярно носити надмірно відкриті блузки, животи назовні, штани із заниженою талією, і чоловіки отримують відповідний посил. Чоловіки отримують такий сексуальний посил, що починають шукати сексуальні пригода. Сексуальність дійсно потужна величезна сила і варто про це пам’ятати, враховувати, використовувати мудро, по жіночому цим користуватися.

Якщо ви хочете привернути увагу чоловіка, але при цьому не хочете здатися йому вульгарною, легкою здобиччю – тоді варто використовувати сексуальність дозовано. Ви можете оголити або злегка відкрити якусь одну частину свого тіла і наглухо закрити іншу. Наприклад, ви вдягаєте глибоке декольте, але тоді довжина вашого плаття повинна бути як мінімум нижче коліна, а краще максі. Ви можете показати красу своїх ніг, але тоді верх краще прикрити, щоб чоловік отримував якийсь сигнал про те, що ви сексуальні, ви жіночні, про те, що ви прекрасна, принадна, еротична жінка, але при всьому при цьому ви нелегка на домагання. Ви для нього загадка, яку йому ще належить розгадати. Серйозно налаштовані чоловіки, адже саме таких більшість що вас хоче – не люблять зайву фривольність в жінці. Вони трактують це як легко доступність і легковажність, а ми хочемо справляти враження музи, королеви, справжньої жінки з великої літери.

Прямо зараз закрийте очі і уявіть собі три кольори на які вам зараз найбільше хочеться дивитися? Уявіть, що вам добре, на які три кольори вам зараз хотілося б дивитися? Якщо кому то важко уявити це з закритими очима, озирніться навколо і нехай ваш погляд зупинитися на трьох відтінках які вам зараз максимально приємні і на які хочеться дивитися, кольору в які хочеться зануритися. Назвіть себе зараз ці три кольори. Запам’ятайте їх. Це ті кольори які зараз можуть підняти вам настрій, можуть наповнити вас відсутніми почуттями та емоціями, тими які зараз вам найважливіше відчувати.

Сьогодні ввечері коли ви доберетеся до будинку, відкрийте свою шафу і подивіться жіночий одяг яких кольорів там висить. Якщо ви помітите, що ті відтінки які вам всього більше хочеться дивитися складають там менше двадцяти відсотків, то обов’язково поправте, це положення. Сходіть на днях в магазинчик, відвідайте інтернет магазин жіночого одягу від виробника, купіть собі кілька речей, можуть бути абсолютно прості і недорогі. Головне, щоб вони були саме тих кольорів які ви собі уявили.

Інтернет магазин жіночого одягу СТІММА пропонує завжди вигідно купити сукні, кофтинки, світшоти, лосини, кардигани недорого і завжди виглядати бажано.

Робота яку ви сьогодні зробили – це ревізія вашого жіночого гардеробу! Будь ласка подивіться на все те, що там знаходиться, на кожну річ окремо. Коли ви дістаєте одну дрібничку, відчуйте чи це ті почуття які ви хочете передавати світу коли її одінете, що вона розповість про вас? Якщо при погляді на якусь жіночу річ у вас виникає відчуття тиску, відчуття тяжкості, може частка легкої депресії, туги – то сміливо, не замислюючись позбавляйтеся від цієї дрібнички! Вам ні потрібні депресивний настрій ні в вашій шафі, ні тим більше на вашому тілі, ні тим більше в ваших стосунках.

Отже, дорогі мої, будьте справжніми жінками і ви неодмінно зустрінете людину яка буде з вами все життя. Удачі вам!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.