Який купити жіночий одяг або, що одягнути, щоб стрункішою виглядати?

кардигани оптомЗвичайно, всі ми знаємо, що для того, щоб бути стрункішою необхідно дотримуватися деяких правил. Наприклад, їсти менше солодко, намагатися не їсти на ніч, щодня займатися спортом. І щоб виконувати всі ці правила, звичайно, можна стати стрункішою, тільки є один момент, це те, що стрункішою ви станете не відразу, на це знадобиться час і швидше за все не один місяць. Ну що ж робити, як виглядати стрункіше прямо зараз запитаєте ви. Рішення є, так як існує безліч нехитрих прийомів для того, щоб виглядати стрункіше. А тут ви можете дізнатися найостанніші новини про моду і стиль.

Прийоми і одяг щоб виглядати стрункіше.

В першу чергу зверніть увагу на коригуючу нижню білизну. Адже за допомогою нього ви зможете зменшити свої параметри. Зараз існує величезний вибір такої білизни, наприклад, стягуючі шортики, корсети, колготки з ефектом, що підтягує. Але тут існує деяке обмеження. Така білизна не рекомендується носити постійно, тому носите її в конкретних випадках.

Ще одним дуже простий прийомом є правильний підбір одягу по фігурі. Тому купуючи одяг, вибирайте саме свій розмір, адже якщо річ буде вам трохи завелика, і буде сидіти на вас мішкувато, то вона додасть вам зайвих 5 кг. Якщо ж навпаки одяг буде занадто вузьким або обтягуючим, то всі ваші зайві кілограми буту видно оточуючим. Тому уважно вивчіть свою фігуру, до якого типу вона відноситься і підбирайте одяг дотримуючись правильні пропорції.

Для того, щоб візуально витягнути свою фігуру скористайтеся одягом з V-подібним вирізом. За допомогою нього ви звернете всю увагу до зону декольте і витягнете свій силует.

Так само не забувайте стежити за своєю поставою. Адже саме вона є основою того, як виглядає ваша фігура. Тому ходіть з гордо піднятою головою, розправивши плечі. Якщо у вас, це погано виходить, то сходіть на два-три сеанси масажу.

Ну і звичайно один з найважливіших жіночих прийомів це взуття на підборах. І адже це дійсно так, одягнувши каблуки, жінка відразу стає вище і, як правило, втрачає близько 2 кілограмів візуально.
Якщо ви підбираєте одяг, то перевагу віддати краще темним однотонним тонам. Слід пам’ятати, що повнити може не тільки білий колір.

Як правило, жінкам із зайвою вагою не рекомендують одяг з смужкою, але слід пам’ятати, що горизонтальна смужка категорично протипоказана, а от вертикальна навпаки прекрасно витягає силует і робить вас стрункішою. Тому візьміть це собі на замітку.

Так само слід відмовитися від одягу з яскравими великими малюнками або аплікаціями вони будуть вас робити більшою. Віддайте перевагу однотонним речам, або невеликим непомітним малюнкам.

Віддавайте перевагу більш простому і класичного крою одягу. Уникайте рюшів, бантів, кишень. Чим менше шарів у вашому одязі, тим стрункішою ви будете здаватися.
Відмовтеся від глянцевих, блискучих і атласних тканин. Вони будуть підкреслювати всі ваші складки і округлості.

Для того, щоб виглядати стрункіше скористайтеся аксесуарами. Вибирайте такі, щоб вони створювали поздовжні лінії уздовж тіла. Це можуть бути довгі звисаючі намиста, шарф. Краще якщо обрана вами біжутерія буде витонченою і дрібною.

І якщо вас цікавить, як виглядати стрункіше скористайтеся цими прийомами і у вас все вийде.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.