Який купити одяг, щоб не здешевити або зіпсувати образ?

купити штаниСуперечливі предмети гардероба.

У будь-який час люди прагнули наслідувати моду. Робили вони це в усьому. Ведення господарства, зовнішній вигляд, оздоблення будинку. Зараз картина йде так само.
Які ж речі можуть здешевити або зіпсувати образ?

1. Джинси скінни.
Даний предмет гардероба підходить лише власницям ідеальних фігур. Всі недоліки тіла виставляються в не приємному світлі. Якщо розлучитися з ними занадто складно, можна додати в поєднання об’ємний верх. До цього пункту можна додати і джеггенси. Альтернативою можна вважати широкі вільні жіночі джинси, в яких дівчина відчувала б себе комфортно, не переживаючи за те, як будуть виглядати ноги або живіт.

2. Капелюхи.
Від цього аксесуара слід відмовитися власницям низького зросту. Пишні капелюхи в цьому випадку будуть обтяжувати образ, роблячи його більш незграбним. Замінити це можна беретами, яких зараз величезна різноманітність. Хоча, варто сказати, що капелюхи були і залишаються дуже модними в цьому році.

3. Обтягуючі футболки і сорочки.
Такі футболки можуть зіпсувати навіть самий хорошийвигляд. У спекотну погоду вони покажуть усім оточуючим, наскільки вам жарко, а якщо ви маєте пару зайвих кілограмів, то тільки погіршать картину. До того ж, подібний фасон не користується популярністю в даний час. Краще вибирати більш вільний верх, з рукавами середньої довжини. Це відноситься і до приталених сорочок. Щоб ця річ прослужила вам якомога довше, входячи в базовий гардероб, вибирайте ті, які не будуть щільно прилягати до тіла.

4. Натуральне хутро.
У всі часи хутро вважався показником достатку, ним пишалися, виставляли на показ. Але зараз, за часів, коли люди все більше і більше стають на бік захисників природи, це стає неетичним. Штучний ж уже давно не вважається чимось дешевим і вульгарним. Саме він може замінити натуральний.

5. Гипюр.
Бюджетні гіпюрові речі можуть сильно здешевити образ, зіпсувати його. Найчастіше це відноситься до суконь, але навіть присутність подібних вставок на інших предметах одягу можна вважати недоречним. Мова йде про дешеві його види.

6. Майки.
Зараз вони знаходяться на піку своєї популярності, але варто відзначити, що використовувати їх можна не у всіх випадках, а іноді і зовсім необхідно замінити аналогом. Скільки б не було фанатів цього елемента, але він назавжди залишиться більш домашнім або спортивним. Без сумніву, можна скласти дуже стильний образ, але для цього треба добре постаратися. Якщо є сумніви в своїх силах, можна замінити майку топом. Так наряд буде виглядати витонченішим, а правильне складання займе не так багато часу.

Немає сумнівів, що людина сама вибирає те, як вона хоче виглядати. Тому ніхто не в праві засуджувати або нав’язувати її свої стандарти. Все наведене тут – погляд з боку. А дотримуватися цих порад чи ні – вирішувати кожному.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.