Які ж сині сукні обиратимуть модниці в цьому році?

купити платтяЯкі ж сині сукні обиратимуть модниці в цьому році?

Вечірні сукні в синьому кольорі завжди виглядають особливо вишукано і елегантно. Відтінки синього кольору Snorkel Blue, Місячний камінь, або Serenity додають платтю аристократичності і благородства. Синій колір приголомшливо виглядає в вечірніх тканинах, актуальний в будь-якому сезоні і в будь-який час року. Особливо модними будуть сукні з натуральних тканин – шовку, шифону та оксамиту.

Для елегантних вечірніх моделей кольору морської хвилі дизайнери пропонують вибрати шовк, тафту і атлас. Не залишаться без уваги легкі хвилясті тканини, тканини з переливом і напівпрозоре мереживо. Шикарні вечірні сині сукні різних моделей з’явилися на подіумах в різних стилях і великій різноманітності моделей.

У моді сукні з хвилюючим V- подібним вирізом. Асиметричні лінії крою відрізняють кількостью моделей, можливі шнурівка, як доповнення – контрастний пояс. Вітаються прикраси рюшами і драпіруванням. У цьому році дизайнери подарували жінкам дивовижну можливість відчути себе королевою – в моді мереживо! Ілюзорна мереживна тканина, огортаючи тіло ажурною павутиною, створює таємничий неперевершений образ. Ці тоненькі переплетення як сновидіння, виткане з уривків підсвідомості, допомагає жінці усвідомити свою перевагу. Довгі мереживні сукні з домінуючими відтінками блакитного або синього кольору, яким – то містичним чином перетворюють жінку, підкреслюють її гідность.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.