Які спідниці допоможуть скорегувати фігуру?

спідниця недорогоКак много девушек мріють про те, щоб за одну мить позбутися всіх зайвих кілограмів і перетворити навіть самі незначні недоліки в переваги? Напевно, практично всі. І якщо хтось думає про те, що це неможливо – це зовсім не так! На світі існує досить велика кількість хитрощів, які допоможуть візуально змінити фігуру в абсолютно будь-якому одязі.

Наприклад, якщо взяти ті ж самі, звичні всім нам спідниці – здається, що вічно щось не так: стегна занадто об’ємні, а ось ноги, навпаки, все коротшими і коротшими стають. Але навіть в такій ситуації можливо все виправити – досить лише вибрати правильний фасон спідниці і застосувати пару хитрощів! Саме тому в даній статті піде мова про те, який фасон і довжину спідниці потрібно вибрати для того, щоб виглядати як модель, що зійшла з подіуму.

1. Спідниці довжини максі.

Так звані спідниці довжини максі – ідеальний варіант для дівчат з невисоким зростом, оскільки така спідниця відмінно допомагає подовжити силует, тим самим не акцентуючи зайву увагу на зростанні. Але, на жаль, і у такої прекрасної штучки є свої мінуси. Наприклад, якщо спідниця максі буде хоча б на пару сантиметрів вище – образ може бути зіпсований. В ідеалі подібна спідниця повинна доходити до самого кінця каблуків, повністю їх приховуючи.

2. Трапецевидная спідниця.

Трапецевидна спідниця, яка в народі називається спідницею силуету «А» – прекрасний вибір для власниць фігури «груша», оскільки вона повністю прикриває об’ємні стегна, але ніяк не позначається на «втраті» жіночності. Звучить відмінно, адже так? Але і це ще не кінець! Трапецевидна спідниця також здатна підкреслити талію, навіть візуально її зменшити, особливо, якщо доповнити образ тонким шкіряним ремінцем.

3. Плісирована спідниця.

Як всі знають, тренд нинішньої весни – плісирована спідниця. І її слава, між іншим, дуже навіть заслужена. Вся справа в тому, що плісирована спідниця фактично складається з вертикальних смужок. А вертикальні смуги в усі часи допомагали скорегувати фігуру і образ в цілому тільки в кращу сторону. У такому випадку, якщо дівчина невисокого зросту одягне плісировану спідницю, то безумовно залишиться у виграші, оскільки такий фасон відмінно витягує силует і, отже, візуально додає до зростання пару-трійку сантиметрів.

4. Спідниця-олівець.

Спідниці фасону “олівець” затребувані вже не перший рік, і їх досить легко знайти в будь-якому магазині, який хоча б трохи слідкує за трендами. У чому ж криється головна причина їх популярності? Звичайно ж, в здатності приховати недоліки. Наприклад, спідниця-олівець з легкістю допоможе підкреслити жіночні вигини фігури, приховавши трохи зайвих кілограмів на стегнах і животі, якщо вони є. Але варто врахувати, що це може погано позначитися в тому випадку, якщо у дівчини досить тонкі гомілки – тоді варто придивитися до іншого варіанту спідниці на кожен день.

5. Спідниці із завищеною талією.

Напевно, найпопулярнішим варіантом спідниці на сьогоднішній день є спідниця з завищеною талією. Як всім відомо, будь-який виріб із завищеною талією здатен внести свої корективи в образ, перетворивши його в більш кращу сторону. Наприклад, спідниця з високою талією непогано замаскує невеликий живіт і звузить талію, підняв її вгору. Також, якщо поставитися з розумом до вибору довжини у такий спідниці – є шанс, що ноги будуть здаватися ще довшими і стрункішими. Особливо даний варіант підійде дівчатам з невисоким зростом, оскільки з використанням даного прийому і додаванням взуття на високих підборах, зростання буде здаватися трохи вище, ніж воно є насправді.

Таким чином, виходить, що довжина і фасон спідниці дійсно грають практично найважливішу роль при створенні ідеального образу. Здавалося б, яка різниця? Але різниця дійсно є! Наприклад, якщо вибрати абсолютно пряму спідницю – акцент буде тільки на зайві кілограми, які візуально додадуться. Але якщо ж придивитися до чогось більш придатного під певний тип фігури – все буде набагато краще! Саме з цієї причини до вибору одягу необхідно ставитися з розумом.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.