Які купити сукні поточного модного сезону?

posted in: Жіночий одяг | 0

Актуальні сукні поточного модного сезону.

модні платтяЯкщо у жінки запитати, який вид жіночого одягу вона вважає найбільш жіночним і красивим, вона напевно відповість, що це – плаття, трикотажне або шифонове плаття – не має значення. Але ж насправді, у кожної сучасної жінки в гардеробі обов’язково присутній такий наряд, який є еталоном жіночності і шику. Хоча якщо згадати історію моди, то були періоди, коли такий наряд йшов на другий план, в тренді були штани, брючні костюми, джинси і т.д. Але варто пам’ятати, що мода, як і всі в нашому світі, циклічно і мода завжди повертається. Такий жіночий одяг в наступному році займе серйозну і впевнену позицію на ринку моди, так що варто на, це звернути увагу, якщо Ви хочете відповідати сучасним тенденціям світової моди.

Вони будуть дуже актуальні в чорному кольорі. Варто нагадати, що моду на маленькі чорні плаття ввела ще знаменита Коко Шанель. Сучасні дизайнери продовжують її справу і придумують різні інтерпретації цього одягу, що робить їх і в цьому сезоні дуже популярним. Особливо будуть популярні чорні сукні з білими вставками у вигляді коміра або манжет. Тобто повертається мода на ретро фасони, які отримують нове життя. Також будуть популярні жіночі вбрання зі шкіри, чорних кольорів, сукні з легким мереживом.

Особлива популярність буде у бузкових, жовтих і помаранчевих кольорів. Всі кольори, що мають яскравий колір, але без зайвої насиченості, яка ріже око, тобто повинна бути помірність і акуратність, як в самому розквіті, так і в фасон сукні

Принти на нарядах наступного 2017 року.

Любительки принтів на одязі повинні звернути увагу на те, що в майбутньому сезоні принти будуть вельми популярні, особливо квіткових тематик. При цьому немає різниці, букети це суцвіття або інші різні мотиви, пов’язані з квітковою тематикою. Наряди в стилі анімал будуть як ніколи актуальні, тигри, зебри, гепарди і навіть зміїна шкіра, все це буде актуально в майбутньому році. Одягнувши таке жіноче вбрання, Ви можете бути впевнені, що будете модною і неперевершеною.

Приголомшливим хітом наступного року, будуть жіночі сукні картатого забарвлення, які будуть особливо актуальні в фасонах, які будуть нагадувати шкільну форму. При цьому колір не буде грати ролі, буде актуально все, як червона клітина, так і чорна, строката, до того ж шотландські мотиви як завжди будуть в тренді.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.