Які купити сучасні жіночі штани.

posted in: Жіночий одяг | 0
купити штани

Які жіночі штани вибрати?

У сучасному світі штани – це невід’ємна річ у гардеробі кожної жінки. Штани жіночі завоювали своє місце в домашньому побуті, на роботі, на прогулянці, в подорожах. У них зручно, практично і комфортно. Але ж так було не завжди.

З історії штанів можна виділити кілька основних моментів: перші штани не зовсім були схожі на сучасну модель, перські війни підв’язували спідницю ременем, щоб не заважала скакати на коні. Тоді штани більше були схожі на шаровари.

Перша жінка, яка одягла штани-шаровари, була Семіраміда – Ассірії цариця, ще в 800 році до нашої ери. Вона воювала на одному рівні з воїнами-чоловіками, і штани дозволяли їй залишатися не впізнаним серед чоловіків. Пізніше шаровари носили в Японії і у В’єтнамі, а ось в Середньовіччі за носіння штанів жінку могли спалити на багатті.

Уже в другій половині 20 століття штани повністю увійшли в моду, як серед чоловіків, так і серед жінок. У 1964 році вперше на подіумі був представлений жіночий брючний костюм.

Штани, протягом усього свого довго шляху, пережили багато змін фасонів, кольорів, тканин, ширини і довжини. Але залишилися все тими ж улюбленими нами брюками. Перед нами стоїть величезний вибір різноманітних фасонів, і кожен раз дизайнери придумують щось новеньке.

Давайте розберемо, які моделі рекомендують вибирати дизайнери.

Мода 80-х років в цьому сезоні проявляється у багато якому одязі, не оминула вона і брючну моду. Великою популярністю будуть користуватися брюки-банани. Вони відмінно підійдуть дівчатам з широкими стегнами, в яких за рахунок складок ховається справжній обсяг стегон. Штани-галіфе і банани-мілітарі, заправлені в грубі чоботи – це дуже стильний і модний варіант цього сезону.

Ще одним писком моди будуть вузькі укорочені брюки. Якщо ви любите романтичні образи, то такий фасон штанів для вас.

По сусідству з модою 80-х, в цьому сезоні знаходиться і мода 60-х років. Штани – дудочки, колись знаходилися на величезному рахунку у модників, знову повертаються в колекцію сучасного одягу. Найоригінальнішою зміною є багатошаровість брюк і можливість носити їх з тунікою або з сукнею.

Дуже стильно в цьому сезоні буде поєднання чоловічих широких штанів заправлених в чоботи в поєднанні з легкими повітряними блузами та прикрасами. Такий образ дуже практичний в повсякденному житті і в той же час зберігає жіночність і індивідуальність образу.

У моді шкіряні, атласні і шовкові брюки, різноманітних кольорів, але найоригінальнішим матеріалів в цьому сезоні є оксамит. Такі жіночі штани привертають увагу своїм стриманим блиском і м’якістю.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.