Які колготки надіти під червоне плаття.

червоне платтяЯкі колготки надіти під червоне плаття.

Перша думка, яку ми створюємо у людей  – це думка про наш зовнішній вигляд. Не тільки симпатичне обличчя і струнка фігура можуть привернути увагу багатьох чоловіків, але і то як ми одягаємося. Залежно від сезону, гармонійне співзвуччя елементів у вбранні змінюється. Щоб вміло використовувати поєднання фарб сукні, колготок і модних аксесуарів, вивчіть кілька простих правил. Це допоможе вам підкреслити свій вишуканий смак і висловити індивідуальність.

Вибравши купити плаття червоного кольору, ви будете в центрі уваги будь-якого суспільства. Незалежно від того, якого відтінку одяг ви надягнете (червоного, винного або багряного), важливе значення має фактура тканини.

У холодну пору року-це плаття з щільного матеріалу, а влітку – тонке і надзвичайно жіночне. Обов’язкове доповнення до будь-якого вбрання – колготки, підібрані з особливою ретельністю.

Основа грамотного комбінування частин вбрання -виконання нескладної умови: чим важче матеріал, тим щільніше повинні бути колготки, і навпаки – чим легше тканина сукні, тим тонше колготки.

До вовняної малинової сукні підберіть колготки коричневого відтінку (какао, кава, кориці, шоколаду). Це створить образ людини, яка займає високе положення. Елегантно виглядатимуть аксесуари з природних матеріалів (дерево, яшма, агат, бурштин).

Якщо ви вирішили надіти трикотажне плаття яскраво-червоного кольору, то відмінним поєднанням до нього будуть колготки вугільно сірого відтінку. Срібні прикраси оригінального дизайну чудово доповнять ваш стиль.

До спокусливого образу з червоного шовку або крепдешину підійдуть максимально тонкі і матові колготки тілесного кольору. Ви будите виглядати ще більш жіночно, якщо правильно підберете модні аксесуари (дамська сумочка, вузький ремінь, кольоровий лак).

Поєднуючи оранжево-червоний наряд і світло-рожеві колготки, ви створите милий і чарівний образ. Намисто з перлів, м’який шифоновий шарфик доведуть ваш наряд до досконалості.

Помітне поєднання істинно червоного плаття і чорних колготок неодмінно приверне до вас увагу на банкеті. До вечірнього вбрання відмінно підійдуть намиста з рожевих або чорних перлів.

Різкий контраст яскравих колготок (сині, білі або чорні) з абстрактним малюнком і сукні томатно-червоного відтінку справлять враження сучасної модниці. Екстравагантності вашому образу додасть металева брошка з платини з відповідним кольоровим каменем.

Нескладні рекомендації по вмілому поєднанню червоного плаття і колготок допоможуть вам виглядати ще краще і привабливіше. Ви легко зможете кожен день створювати свій неповторний образ.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.