Яке купити плаття, що підійде для повних стегон?

posted in: Жіночий одяг | 0

одеждаБездоганна фігура зустрічається вкрай рідко, але не варто комплексувати з цього приводу. Повні стегна виглядають дуже жіночно, особливо якщо є тонка талія. Якщо ж помітно порушені пропорції в силуеті, то правильний вибір жіночого одягу дозволить скорегувати недоліки і підкреслити достоїнства фігури.

У випадку, коли фігура нагадує пісочний годинник, можна придбати сукні будь-якого фасону. Винятком є ​​тільки мішкуватий одяг без вираженої лінії талії.

Трохи складніше йде справа з фігурою, яку називають «груша». Для неї характерна помітна різниця між розмірами плечей і стегон. Головним завданням у цьому випадку стає зорове урівноваження верху і низу. Для цього необхідно зробити акцент на верхній частині сукні. Цій меті допоможуть домогтися накладні нагрудні кишені, різні рюші і банти на грудях. Рукава ліхтариком теж успішно вирішують поставлене завдання. Будь акцент у верхній частині сукні відволікає від повних стегон.

Вузьких спідниць треба уникати, а от форма «годе» вигідно підкреслить фігуру. Не підійдуть таким жінкам і сукні без талії, прямого крою. Якщо дозволяє фасон сукні, можна підкреслити талію вузьким ремінцем. Краще відмовитися від складок і воланів в області стегон. Вони лише візуально збільшують обсяги.

Кольори можуть бути будь-якими. Варто лише уникати дуже яскравих кричущих відтінків спідниць. Якщо забарвлення сукні комбінована, то кращий варіант – світлий верх, темний низ. Хорошим варіантом також буде плавний перехід кольору від дуже світлого вгорі до темних відтінків внизу.

У вечірніх сукнях можна відкрити плечі і область декольте. Візуально витягнути фігуру допоможуть довгі сукні з розширеною донизу спідницею. Ідеальний варіант – вечірні корсетні плаття, ліф якого може бути прикрашений стразами, блискучими елементами.

З тканин рекомендуються легкі, що летять. Вони незвичайно жіночні і чудово підкреслять достоїнства такого силуету. А от від жорстких, грубих тканин треба відмовитися.

Довжину необхідно підбирати так, щоб край сукні не «різав» фігуру. Кращою довжиною для повсякденного одягу буде довжина до середини коліна або нижче. Міні не рекомендується, так як коротке плаття акцентує увагу на нижній частині силуету.

Весь одяг для жінок з таким типом фігури повиннен підкреслювати їх жіночність, а хорошим доповненням завжди буде впевненість у власній привабливості та неповторності.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.