Як з’явилися каблуки і чому жінки від них без розуму?

мода стиммаПрипустимо, вас запросили на урочистий захід. Ви хочете показати себе в усій красі, сподобатися оточуючим, і що найголовніше, відчувати себе впевненою і чарівною.

Виберете ви зручні балетки або лаковані човники на витончені шпильці? Відповідь очевидна. Жоден інший предмет гардероба не може змусити жінку відчути себе на висоті.

Ніжки подовжуються і стають такими спокусливими, а що ще може додати впевненості жінці, що не відчуття власної жіночності?

Як же створювалася головна зброя жінок.

У Стародавньому Єгипті людям, які працювали в полі, було дуже незручно переступати по землі. Для цієї мети до сандаль і кріпилися дерев’яні дощечки, які стали через багато століть каблуками.

Також не варто забувати і про вплив релігії в цій цивілізації. Ті, хто працював на бойні, також використовували маневр з дерев’яними дощечками, щоб не забруднити ноги кров’ю.

Пізніше під час театральних виступів в Афінах, чоловіки-актори теж використовували подібну взуття для того, щоб стати помітніше на сцені.

В епоху Бароко взуття на підборах сподобалося наїзникам, щоб зручніше було триматися в сідлі.

Мода на каблуки для жінок прийшла разом з Катериною Медічі. Приїхавши в королівський палац вона, дівчина-підліток, щоб підкреслити свій статус наказала виготовити для неї взуття на платформі.

Далі моду на підборах в світському суспільстві розвивав Король Сонце (Людовик XIV). З його подачі каблуки стали настільки високими, що встояти на них можна було тільки спираючись на тростину.

Приблизно в цей же час в Японії з’являються перші гейші. Там розвивається ціла наука зі зваблення і жіночої освіченості.

Гейшам доводилося носити сандалі на дуже високих і нестійких платформах. З іншого боку, японці вважають що, таким чином, у жінки виробляється хода, що нагадує «наплив води на пісок».

Жінки і каблуки в сучасному світі.

Свого апогею мода на каблуки досягла в 1950 році, коли Сальваторе Феррагамо запропонував не просто взуття на підборах, він винайшов шпильки, якими ми їх знаємо сьогодні.

Його модель являла собою човник на тонкому металевому прутику. Це взуття носили легенди кіно, наприклад, Мерилін Монро.

У 1955 році модний будинок Діор підхопив цю ідею і ввів шпильки в свою колекцію.

Головна зброя зваблювання.

Сьогодні підбори стають поклонінням для багатьох жінок. По-перше, жінка візуально стає вище, її силует стрункішим, щиколотка тонше, а по-друге, це змушує рівно тримати спинку. Що, звичайно ж, робить жінку чарівною.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.