Як зустріти новий 2017 рік?

новий рік 2017Новорічна ніч – це диво. Це свято чекають як дорослі, так і діти. І щоб ваша новорічна ніч пройшла бездоганно потрібно до неї гарненько підготуватися. У цій статті ми розповімо про традиції, які слідують дотримати при зустрічі 2017 року.

Наступаючий рік буде роком Червоного Вогненного півня. В цей рік ви зможете зустріти свою любов, якщо давно шукали її. Так само в 2017 році удача посміхнеться людям, які ведуть власний бізнес. Щоб не злякати удачу слід гарненько підготуватися до зустрічі свята.

Рік Червоного півня рекомендується проводити вдома разом з родиною. По-перше тому, що півень – завзятий домосід, а по-друге як ніяк Новий рік сімейне свято. Якщо ви звикли зустрічати Новий рік в інших країнах, відкладіть поїздку хоча б на пару днів. А якщо так сталося, що напередодні свята ви посварилися зі своїми близькими варто помиритися з ними. Півень не любить розбіжності і образи.

Зустрічати ж саму бажану ніч в році варто в одязі червоного кольору. Але це не означає, що дівчатам варто купувати сукні класичного червоного кольору. Зверніть свою увагу на інші яскраві відтінки: рожеві, бордові, помаранчеві. Якщо вам не йдуть такі відтінки, одягніть наряд в синьому кольорі. Півень залишиться задоволеним. Чоловікам радять одягати елегантні ділові костюми. Слід відмовитися від майок, футболок, джинс, спортивного стилю. Одягніть класичні брюки, сорочку і джемпер. Це буде стильно і актуально.

Найголовніше в новорічному вбранні, як для жінок, так і для чоловіків ви повинні випромінювати красу, строгість і чарівність. Не потрібно зухвалих і кричущих нарядів, залиште їх для інших випадків.

На святковий стіл обов’язково поставте різні м’ясні страви, підійде навіть самі стандартний м’ясний пиріг або курячі відбивні. Ідеальним поєднанням за порадами астрологів буде поєднання м’ясних і рибних страв. Не забудьте так само про салати. Їх теж краще зробити з м’ясом або рибою. Це приверне удачу і успіх в ваш будинок. Півень великий любитель солодкого, тому саме його у вас має бути в достатку. Особливо порадує цей факт ваших дітей, але стежте за тим, щоб вони все таки солодкого їли в міру. Частина солодощів можна замінити на фрукти, це принесе багато грошей в наступаючому році. Півень дуже любить красу, тому намагайтеся прикрасити кожне своє блюдо. Найкраще це робити овочами або фруктами червоного або оранжевого відтінку.

Дотримуйтесь ці поради, і новий 2017 рік стане для вас чарівним і успішним!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.