Як зустрічати новий рік?

newyearНоворічні приготування, як правило, одні з найрадісніших і довгоочікуваних. Нам завжди здається, що часу ще багато, і цього року ми обов’язково все встигнемо. Тому, не вживаючи ніяких кроків, ми живемо в мріях десь до 20 чисел грудня, а вже потім починається новорічна суєта. Для того щоб Новий Рік пройшов радісно і безтурботно потрібно починати готуватися до нього заздалегідь. З чого ж почати?

А почати потрібно, мабуть, з найважливішого – з місця, де буде проходити торжество. Саме від цього і залежатимуть всі подальші приготування.

Свято вдома – Новий рік.

В будинку затишно і тепло, поруч найближчі люди, вартує красуня ялинка, яку ви прикрасили самі. Новий рік вдома вимагає особливих зусиль і витрат. В першу чергу слід подумати про гості, кого ви запросите і що ви подаруєте. Це питання потрібно вирішити в першу чергу. Наступним етапом буде вибір меню для новорічного столу. Кожна господиня мріє порадувати гостей чимось смачним і незвичайним.

Не варто забувати і про прикрашання вашого житла. Звичайно, невід’ємним атрибутом нового року буде ялинка. Але для новорічної атмосфери однієї ялинки буде замало. Стіни можна прикрасити новорічними гірляндами, а на люстру повісити миленьких ангелкочків. Загалом-то, варіантів прикраси будинку досить багато. Добре подивившись можна підібрати підходящий. Набагато важливіше купити всі необхідні деталі заздалегідь, так як потім, просто може не вистачити часу.

Не забудьте вибрати собі Новорічне вбрання. Господиня дому повинна бути найкрасивіша і тому пропонуємо ознайомитися з нашим каталогом жіночого одягу. Крім того, не завадило б, продумати Новорічну програму. Не завжди це доречно. Деякі компанії настільки веселі, що час пролітає не помітно. Але буває і навпаки. Буває, що за столом збираються люди, різного рівня і по початку, знайти спільні точки дотику досить складно. Ви, як господиня будинку, повинні забезпечити своїм гостям комфортне перебування у вашій обителі.

Ваші гості не повинні занудьгувати і напитися, їм має бути добре і весело. Скачайте цікаві фільми, накачайте музики. Запропонуйте гостям подивитися фільм або потанцювати. Багато вмикають телевізори і дивляться Новорічні концерти.

Новий рік в гостях.

Якщо Вас запрошують в гості, це відмінний спосіб провести Новий рік у веселій компанії і при цьому заощадити і час, і сили, і навіть фінанси. Звичайно, щось вам доведеться прикупити, щось допомогти приготувати, але ж погодьтеся це все ж легше, ніж потім кілька днів ще прибирати квартиру після свята. В даному випадку вам потрібно буде подбати про подарунки для ваших друзів і про свій зовнішній вигляд. Якщо свято буде з дітьми, прикупите для них щось веселе і цікаве.

Окрім подарунків з собою можна взяти якийсь салатик приготований вами особисто. І господарям будинку буде приємно, адже на столі з’явиться ще одне нове блюдо. Та й ви не залишитеся без уваги. Вашу страву обов’язково прокоментують і попросять рецепт.

Обов’язково дізнайтеся, хто буде ще на святі, і навіть якщо ви цих людей не знаєте, приготуйте їм по невеликому сувеніру. Повірте, їм це буде дуже приємно.

Для любителів тусовок – Новий рік.

Для тих, хто любить від душі потанцювати відмінним місцем проведення Нового року є клуб. Вам практично нічого не потрібно готувати для цього свята. У першу чергу потрібно вибрати клуб і замовити столик заздалегідь. У хороших клубах, як правило, столи замовляють за місяць до Нового року. Другим кроком буде покупка новорічного вбрання для новорічної вечірки. Поговоріть з друзями, які йтимуть з вами і з’ясуйте, що одягатимуть вони. Виходячи з цього, зробіть свій вибір. Буде дуже сумно, якщо хтось із вашої компанії буде одягнений точно так само як і ви.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.