Як знайти і купити ідеальний светр?

светрЗима – пора морозів і холодних вітрів. У цей період найбільше хочеться відчувати тепло і затишок. Тому питання вибору ідеального светри особливо актуальний в цей період.

Існує кілька негласних правил вибору якісного светра, який не тільки буде дарувати тепло і затишок своєї власниці, а й стане прикрасою образу. Звичайно, брендовий светр зі справжньої вовни коштує чимало, але і в цьому випадку можна не вгадати з якістю. Так як же знайти цей ідеальний светр?

Матеріал светра.
При покупці свого ідеального светра в першу чергу слід звернути увагу на матеріал. Хороший светр повинен бути з вовни. Будь-які додавання відразу здешевлять його зовнішній вигляд.

Деталі на одязі.
Ідеальний светр не повинен бути переобтяжений деталями. Тут головне – простота. Відкриті плечі, оманлива багатошаровість, шматки тканини, оборкі- все це роблять образ безглуздим. Тому. Як то кажуть, всі складні елементи декору доречні тільки на ескізі дизайнера і на показі. У звичайному житті перевагу слід віддавати простому вовняного жіночому светру.

Воріт.
Ідеальний комір светра – це не сильно висока і широка стійка, V-подібний виріз або круглий. Светр, що нагадує водолазку, може мати місце в гардеробі тільки у дівчат з невеликими грудьми і довгою шиєю. Великий відкладний воріт непогано виглядає, але в носці абсолютно не зручний. Доведеться постійно його укладати і згортати під верхній одяг, використовувати шарфи і хустки, щоб прикрити голу шию, що теж буде приносити незручність замість затишку і комфорту.

Модель і тип в’язки.
Вид в’язки також впливає на образ володарки светра. Наприклад, занадто велика в’язка додасть зайвий обсяг навіть найстрункіші дівчині. А що ж говорити про тих модниць, які його хочуть приховати. Ще сильніше погіршить ситуацію, що щільно прилягає жіночий светр. Щоб не збільшувати свою фігуру светр слід вибирати на розмір, а то і два більше. Худенькі ж повинні взяти за правило купувати речі оверсайз.

Так, що ж зроблено не так, якщо зовнішній вигляд модниці в светрі нагадує квадрат? Тут одна єдина помилка – довжина светра. Светр повинен бути довжиною до пахової зони, як мінімум. Ідеальне придбання не повинно задиратися, якщо модниця сідає.

Кольорова гамма.
За загальноприйнятою думкою стилістів жіночі светри яскравих кольорів не можуть стати ідеальними. Слід віддавати перевагу приглушеним відтінкам або ж класичній колірній гамі. Звичайно, є ймовірність підібрати і яскравий правильний светр, але здебільшого яскравий колір і погана якість йдуть пліч-о-пліч.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.