Як знайти і купити ідеальні джинси. Тренди 2020-2021.

Ідеальні жіночі джинси подібні ідеальному хлопцеві. Знайти складно. Але можливо! Адже ідеал – поняття розмите. Для кожного він свій. Але не будемо впадати у відчай і складемо свої ідеальні джинси з урахуванням трендів 2020-2021 років.

1.Вибіраэмо посадку джинсів.

Іміджмейкери і топові стилісти віддають перевагу середній або високій посадці джинсів. Але не низькі! Це антітренд. Джинси високої посадки візуально подовжать ваші ноги і підкреслять талію. Всі пропорції будуть дотримані і підкреслені в кращому їх вигляді.

2.Рвані джинси або цілі?

Нарешті бабусі можуть радіти! Їм більше не доведеться спокушати себе бажанням зашити всі дірки на ваших джинсах. Це вже не модно. 2020-2021 роки віддають перевагу тканині без дірок або з невеликою її присутністю. Дірки в джинсах з розміром в Нарнію відпадають. Їх наявність буде тільки дешевити ваш образ. Замінити діри може розріз, і то, тільки один-два, не більше!

3.Однотонні джинси або з малюнком?

Отже, наступний крок – вибір кольору і малюнка. У нашому випадку, відсутність малюнка – ідеальний варіант. В тренді спокійні, однотонні джинси. Вони універсальні: в них і в бенкет, і в світ! А що стосується штучних потертостей на джинсах, їх краще уникати. Однотонні купити джинси куди краще. Під них будуть виграшно виглядатиме як кросівки, так і каблуки.

4. Як вибрати модель?

Один з найважливіших пунктів, при складанні ідеальних джинсів – модель. Вибір моделі може в раз зіпсувати все, правильно вибрані джинси за попередніми пунктами або навпаки, врятувати всю ситуацію!

Головною відмінністю модної моделі джинсів 2020-2021 вважатиметься неприталеність. Вільний стиль куди краще скінни-джинс. Джинси жіночі, подібні леггинсам, краще відправити далеко і надовго.

Актуальними моделями джинс можна вважати:
– прямі джинси;
– джинси mom;
– розкльошені джинси;
– джинси банани;
– джинси з асиметричною застібкою;
– джинси з прорізами;
– слоучі;
– кюлоти;
– бермуди.

5.Разташування кишень і довжина джинсів.

Вишенька на торті – це кишені. Куди ж без них. V-образна лінія, що проходить ззаду буде виглядати куди більш виграшно, ніж пряма. Вона візуально збільшить ваші сідниці! А високо розташовані кишені підтягнутий їх і підкреслять природну округлість!

Ну, а щоб фігура не здавалася «важкою», краще відкрити щиколотку підвернувши джинси (якщо модель це передбачає).

І ще кілька порад наостанок:
– чим більша вага, тим менше розрізів і дірок;
– світлі джинси візуально повнять, темні – стрункішать;
– годі підкреслювати худобу ніг обтягуючими джинсами.

Тут представлена базова інструкція з пошуку ідеальних джинсів. Дотримуйтесь її, і у вас обов’язково вийде вибрати і купити джинси ті самі ідеальні! Успіхів!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.