Як змінювалися джинси за останні 100 років?

піджакУ наш час джинси мають велику популярність, їх можна знайти у кожного в гардеробі. Джинси носять все: бабусі, мами, тата, діти, дідусі і навіть для собак роблять джинси. Де ж криється секрет їх шаленої популярності? Історія джинсів розпочинається 20 травня 1873 року, саме тоді перші джинси вийшли в моду. Перші джинси з’явилися у французькому місті Нім, він славився міцністю своїх тканин, як всі знають, джинси зроблені з міцної тканини. З самого початку вони погано продавалися, але потому трапився бум. Джинси стали розходитися дуже швидко.

А перші джинсові штани для дівчат виникли в 1935 році. Тоді чоловічі джинси звузили в талії і стегнах і отримали жіночі риси. Джинси шиються з деніму, тканини саржевого плетіння, в ті часи така тканина була тільки у Франції.

За часів після війни популярність джинсів зросла набагато більше. Носити їх стали всі, і військові, і ковбої і робочі. А потім вони потрапили і в Європу. Тоді ж почалася мода хіпі, і джинси стали дуже популярні особливо у молодих підлітків, адже джинси у молодих асоціювалися зі свободою і бунтарством.

Якщо до кінця сімдесятих років універсальність джинсів впала, то в вісімдесяті роки джинси стали – піком моди. Тоді ж в Радянському Союзі популярні були джинси з високою талією, від фірмових брендів. Вважалося, якщо купити джинси людині, то віна буде на вершині моди. Тоді вже стали додавати фарби в джинси, шукали нові відтінки, щоб люди їх купували. Кожен третій в ті роки носив джинси, хоча не всі могли собі це дозволити. Тому, що така мода дуже дорого коштувала.

У дев’яності роки популярність джинсів впала і дуже сильно, їх майже ніхто не купував, але в 21 столітті вони знову повернулися. Зараз же існує велика різноманітність джинсів, на будь-який смак, з паєтками, намистинками, рвані, вузькі. Всі ці джинси популярні серед молоді, всі вони купуватися, тому, що джинси завжди будуть популярними

Джинси симпатизували і симпатизують всім: французам, італійцям, японцям, американцям, всі вони з посмішкою тоді обмінювали старі штани синьої тканини на джинси, всі вони хотіли бути популярними. Військові носили джинси, в знак того, що їх служба закінчилася або вони відпочивають

Джинси пройшли довгий шлях від одягу військових, моряків, ковбоїв, у них вийшло прийти в модну. це зручний одяг, який можна носити, не тільки кожен день, але і у свята. Джинси як одяг для будь-яких людей, будь-то літній або молодий чоловік, навіть діти їх носять, адже всі хочуть бути модними, щоб на кожного звертали увагу.

Сьогодні від більшості фасонів джинсів «очі не знаходять собі місце». Люди в розгубленості, які джинси купити, адже все до душі. Ціна дизайнерської моделі перевищує вартість джинсів, які продаються на ринку. Тому що сьогодні джинсовий одяг входить у безліч колекцій модних дизайнерів і відомих модельєрів. Всім відомий, знаменитий Ів Сен-Лоран, висловлював свою захопленість цього писку моди, і шкодував, що це не він їх придумав та створив, адже зараз слово «джинси» знають всі в усьому світі. Ми ж пропонуємо відвідати категорію джинсового одягу в нашому каталозі і вибрати те що вам до душі, джинси купити у нас можна недорого, хорошої якості. Приємних вам покупок!

Інтернет магазин жіночого одягу від виробника STIMMA, пропонує купити одяг оптом і в роздріб недорого!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.