Як зберегти в осінньому жіночому одязі фарби літа.

vk17-2Як не сумно але після літа йде осінь. Напевно, природа наділила осінь такою незрозумілою привабливістю і красою для того, щоб відхід річного тепла не сприймався занадто сумно. З приходом осіннього похолодання в гардеробі сучасної жінки починаються магічні перетворення – з’являються тонкі павутинки панчіх, що так витончено підкреслюють визираючі з-під подолу сукні ніжки, та й самі сукні стають стриманіше, тепліше і серйозніше.

А ось в водолазках, сорочках, кофтинах і блузках, які ще цілком можна надіти з піджаком, хочеться подовше зберегти яскраві фарби літа, соковиті відблиски на фруктових боках і розсіяні сонячні промені, що пробиваються крізь густе листя. Яскраві блузки – пріоритет ранньої осені, тому з настання вересня магазини жіночого одягу прагнуть придбати блузки оптом з урахуванням максимально широкого діапазону кольорів.

Звичайно, вибирати яскраву блузу слід, виходячи з індивідуальних особливостей своєї зовнішності. Блондинкам краще глибокі тони насиченої зелені, неповторні переливи бірюзи, криваве бордо чи гарячий шоколад. Брюнетки традиційно можуть вибрати притягаючі погляд жовто-червоні гами. Якщо грамотно підібрати інший гардероб, яскраву блузку може собі дозволити жінка абсолютно будь-якої комплекції.
Для тоненьких і струнких оптимальним варіантом буде облягаюча блузка «навипуск», що повторює силует. Більш повним слід надягати до яскравих блуз, що відтіняють їх колір м’якого тону костюми. А найкраще – популярні вже протягом декількох років жіночі плаття. З приходом осені демісезонні плаття продають всі магазини, що торгують жіночим одягом, тому вибір досить великий.

Прекрасна модель плаття для офісу – широкі бретелі, розширений від стегна низ, довжина трохи нижче коліна. При виборі осінньої сукні для роботи слід враховувати, що сукні зі вставками найбільш актуальні в цьому сезоні, а найпопулярнішим кольором і раніше залишається сірий різних відтінків. Це – досить виграшний варіант в плані комбінування з іншими квітами, тому придбати сірий сарафан для офісу рекомендується жінкам будь-якої комплекції і типажу.

І, звичайно ж, не слід забувати про завжди модні і затребувані жіночі аксесуари, які ідеально підходять до осіннього одязі. Це і всілякі повітряні шарфи, і косинки, і стильна біжутерія, і елегантні пояса. Мода на сумки цієї осені цілком демократична і дозволяє вибрати моделі за смаком, і любителькам містких баулів, і прихильниця крихітних витончених клатчів.

Сохранить

Сохранить

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.