Як використовувати літні речі в осінньому гардеробі?

піджакБагато дівчат особливо люблять літо за відкриті топи, короткі сукні та легкі сарафани і не хочуть з ними розлучатися навіть восени. І це не дивно, адже мало кому подобається з жаркої пору року переноситися в сезон постійних дощів, чорних хмар і депресії. Дуже складно перенести літні речі в похмуру погоду, але є декілька хитрощів, які допоможуть це здійснити.

1. Сарафани та сукні.

Сарафан – це одна з найулюбленіших речей модниць, яка поєднується з пляжами, набережними і спокійними прогулянками. Саме цю річ рекомендується носити не тільки влітку, а й восени. Наприклад, можна поєднувати сарафан з однотонною приталенной водолазкою або футболкою і чобітьми-козаками або звичайними кедами. У похмуру погоду зверху можна накинути тренч.

2. Топи.

Влітку особливо популярно поєднання легких спідниць з топами на бретельках. Восени можна використовувати одну з цих речей по-іншому. Наприклад, білий топ надягати з брюками із завищеною талією, жакетом і ботильйони. Якщо є бажання виглядати за останнім писком моди, слід купувати костюм на один-два розміри більше, приталений топ і грубі черевики.

3. Жіночі шорти.

Багато дівчат вже стикалися з поєднанням коротких Жіночих шорт і осіннього сезону. Часто їх комбінують з об’ємними светрами і грубими теплими черевиками. Рекомендується в таких випадках надягати прозорі колготки, адже в них ноги виглядають привабливіше і цього вимагають правила пристойності.

4. Комбінація.

Якщо дівчина хоче виглядати жіночно і загадково, то їй рекомендується носити комбінацію не тільки влітку, а й восени. Наприклад, її можна поєднувати з ботфортами, які захистять ноги від холодів, і кардиганом. До того ж, такий образ виглядає сексуально.

Таким чином, зовсім не обов’язково в кінці серпня всі літні речі прибирати на далекі полиці, щоб вони припадали пилом там цілий рік. Не треба боятися їх використовувати в різних осінніх луках, адже такі образи виглядають незвично, зухвало і сміливо. Мода – це постійні експерименти і політ фантазії.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.