Як виглядати стильно, модно і сексуально?

блузки українаДеякі жінки намагаються привернути до себе увагу чоловіків, одягаючись зухвало. Існує й інша категорія жіночого населення – їх зброєю є підтримка стилю, який є еталоном вишуканості і простоти.

Їх стиль – простота!

Усі жінки мріють виглядати стильно, модно і привабливо, борючись чоловіків наповал своїм шикарним зовнішнім виглядом. Бажання, це природно і не суперечить загальноприйнятим нормам моралі.

Для його здійснення необхідно застосувати деякі прийоми:

1. Дії-сигнали.
Ненароком не застебнуті гудзики на блузі.

2. Одяг, що символізує собою сексуальний заклик.

Відверта міні-спідниця, нагадує широкий пояс. Штани, сильно облягають фігуру, бікіні тигрового забарвлення.

Згідно з результатами, отриманими в процесі статистичного аналізу, чоловік згадує про секс і інтимну близькість близько двадцяти разів за день, плекаючи надію, щоб хоча б одна з його фантазій стала дійсністю.

Так, що відкладаємо в сторону кофти з глухим коміром-застібкою, довгі спідниці і всю непривабливий і не сексуальний одяг. Вибираємо жіночий одяг яскравий і цікавий.

Часом дівчата намагаються заволодіти загальною увагою, забувши про почуття міри.

Істина, яка не потребує підтвердження – чоловік любить руками. Обіймаючи вас, йому буде приємно відчувати тепло вашого тіла незалежно від пори року і верств одягненого на вас одягу.

Існує ще одна крайність – одяг хижих забарвлень. Образ хижачки викликає якийсь інтерес у представників протилежної статі, але підкреслена загадковість створює інтригу, і викликає бажання наблизити недосяжне.

Формуйте власний стиль, стежте за поведінкою, манерами. Уміння правильно себе підносити сформує образ королеви, а король і свита підданих з’являться самі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.