Як відшукати свій стиль дівчині?

жіночий одягКоли ми собі подобаємося, все у нас вдається набагато краще – це розуміє будь-яка представниця слабкої статі, до того ж ми самі стаємо хоробрішими, переконаними, благополучніше, у разі якщо відчуваємо на собі схвальні погляди оточуючих. Ні для кого не секрет, що до людей з приємною зовнішністю набагато краще ставляться навколишні.

Не тільки персональне життя, але також кар’єра, і звершення нинішніх успіхів, дається легше тим, хто приємний на вигляд, ніж тим, хто не може відшукати свій стиль, беручи до уваги певне положення справ.

Навчитися бути неординарними і елегантноими цілком можна. Спробуємо ж!

При першому знайомстві дають оцінку задовго до того, як ми говорити почнемо, тому надзвичайно вагомо весь час виглядати відповідно до ситуації.

Фактори, які зазвичай впливають на підбір одягу:

– Місце проживання.
– Клімат: морозний, жаркий, помірний.
– Життєвий стиль і статус-чим вище твій статус, тим якісніше і елегантніше повин виглядати одяг на людині.
– Вік. Не всі адекватно дадуть оцінку твоєму зовнішньому вигляду – якщо ви будете одягнена не по віку. Тобі 25, а твій гардероб немов узятий в оренду у бабульки, або на оборот – це надзвичайно не добре.
– Ситуація. Як виглядати повинен гардероб, так і виглядатиме твоє життя: робота – дім або робота – спорт – вечірки – будинок – місто, все має бути відповідати ситуації.
– Натуральні поточні – тип фігури, стильовий типаж, кольоротип.
– Ступінь особистої консервативності – наскільки ти готова прийняти ультрамодний образ чи все ж краще бути одягненою в набагато консервативний наряд.

Для того, щоб весь час виглядати доречно, необхідно осмислювати, як можна правильно поєднувати стилі в одязі і наскільки вони можуть відповідати один одному і тобі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.