Як вибрати виріз на жіночому одязі?

жіночі штаниЯк вибрати виріз одягу?

При виборі або коли ви просто хочете купити сукні або блузи, жінки часто звертають увагу на якість тканини, довжину і крій вироби, надаючи мало значення формі вирізу. А адже саме ця деталь здатна зіпсувати весь образ.

Перебуваючи найближче до лиця, виріз сукні яку Ви збираєтеся купити може підкреслити його недоліки або у вигідному світлі подати гідності, і навіть злегка скорегувати силует в цілому. Щоб точно знати як вибрати виріз жіночого одягу правильно, необхідно дотримуватися певних правил.

Підбираючи виріз сукні, слід пам’ятати базове правило: якщо ви хочете врівноважити будь-які риси обличчя, то необхідно вибирати форму вирізу, протилежну маскуємі нестачі. Тобто якщо лице занадто кругле, то не слід вибирати і купувати плаття з круглим вирізом, вам більше підійде квадратний або V-подібний.

Якщо ж лице грубувате, квадратної форми, то, навпаки, не слід підбирати квадратний або гострий виріз, який підкреслить незграбність скул, потрібно придивитися до одягу з овальним або круглим вирізом. Знаючи це правило, можна легко підбирати собі потрібну форму горловини.

Вирізом під горло

Обережно слід підходити до вибору суконь або водолазок з комірцем «під горло», йдуть вони далеко не всім. Кругле обличчя такий варіант оформлення зробить ще кругліше, створюючи горизонтальну лінію відразу під підборіддям.
Також водолазка підкреслює груди, так що якщо верхня частина тулуба занадто масивна, то від подібного роду одягу краще відмовитися. Підійде виріз під горло худим дівчатам з довгою шиєю і овальним обличчям.

V-подібний виріз

Майже універсальним варіантом є V-подібний виріз, який візуально витягає обличчя і шию, може підкреслювати груди. Глибокий V-подібний виріз подовжує весь силует в цілому. Чи не підійде він хіба що в тому випадку, якщо у вас занадто витягнуте обличчя, такий виріз візуально зробить його ще довше.

Човник

Виріз-човник від плеча до плеча також може побут ризикованим варіантом, так як він створює лінію прямо на рівні початку шиї, як би обрізаючи її і скорочуючи. У разі, якщо плечі широкі, виріз-човник зробить їх візуально ще ширше. Так що подібний варіант краще вибрати тим, у кого шия досить довга, а плечі не дуже широкі.

Підбирати аксесуари варто до вирізу

Оформляючи виріз сукні, слід подбати про підбір аксесуарів, адже вони також можуть зруйнувати створену гармонію, якщо виріз підібраний правильно. Необхідно вибирати прикраси тієї ж форми, що і виріз, щоб підкреслити і продублювати його.

До квадратному вирізу підійдуть прикраси геометричних форм (квадратні, ромбовидні), а до круглого – намиста і ланцюжки з округлими кулонами. V-подібний виріз вимагає витягнутих прикрас, які прагнуть до форми трикутника. Якщо ви хочете підкреслити високий зріст і витончену шию, то до V-образним вирізу краще підібрати подовжені прикраси, які повторюють форму горловини сукні.

Тепер, сподіваюся, ми з Вами розібралися – як вибрати виріз жіночого одягу, правильно підібрати до цього одягу аксесуари і більше не будемо здаватися цими питаннями при покупці суконь, водолазок і інших предметів гардероба.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.