Як вибрати відповідний гардероб по фігурі?

купити спідницюФігури жінок можуть ставитися до наступних типів: «груша», «трикутник», «прямокутник», «овал» і «пісочний годинник». Також необхідно враховувати наявність зайвої відчутної ваги і зростання. Так, якщо Ви володієте невисоким зростом, намагайтеся строго дотримуватися одного кольору в трьох тонах, також візуально подовжити ноги допоможе, якщо штани або колготки будуть одного кольору із взуттям.

Тепер докладніше про кожен, власне, тип фігури.

Під назвою «груша» мається на увазі фігура, що володіє вузькими плечима, тонкою гнучкою талією і великими широкими стегнами. При цьому типі рекомендується візуально розширити плечі і збільшити груди, а обсяг ніг навпаки зменшити. Перенести власну увагу на верхню половину тулуба допоможуть підплічники, рюші, брошка і т.п. Не потрібно забувати про і те, що білий або світлий надають обсяг. Отже, аксесуари, широкі вирізи і вся увага до верху можуть допомогти зрівноважити фігуру і наблизити пропорції до мрії, ідеалу.

«Трикутник» – повна протилежність попереднього типу фігури іншими словами бюст і плечі надзвичайно широкі, а стегна вузькі, таку чудову фігуру частіше мають спортивні жінки. Також такий тип характеризується слабо вираженою талією. Що може дуже допомогти вам приховати подібні дрібні недоліки? По-перше, перенести основну увагу і підкреслити витончені стегна і стрункі довгі ноги. Одяг для верху теж повиннен бути звичайний, простий по фасону і декору, а ось сарафани, спідниці та брюки навпаки. Тут підійдуть жіночні і чудові спідниці-плісе, складні драпірування, для візуального зменшення ширини плечей застосовуйте глибоко точені рукава або «ліхтарики». Може допомогти поєднання темного верху і світлого низу.

Фігура «прямокутник» має майже рівний об’єм грудей, стегон і талії. Такий фігурі, ймовірно, важливо надати жіночності. Для цієї мети радиться використовувати одяг з чіткими геометричними лініями, аксесуари ще необхідно вибирати плоскі і геометричні – все це створить контраст і виділить м’якість Вашої чудової фігури. Лінію талії підкреслюйте широкими шкіряними поясами, однак не варто затягувати їх досить сильно. Спідниці трапеції підійдуть як не можна краще, а довжина цілком залежить від стрункості, проте в будь-якому випадку трохи вище коліна є мінімальною припустимою довжиною.

Тип «овал» або «яблуко» також зазвичай має приблизно рівний обсяг стегон, талії та грудей, але в той же час з плавними лініями. Власницям такої чудової фігури обов’язкові строгі вертикальні лінії (шви, декор, відстрочки і колірні рішення), а щоб відвернути загальну увагу від талії, яка практично не проявляється, потрібен акцент на обличчя і ноги. Дуже знадобляться корсети, які не слід затягувати занадто туго, вони звузять талію і додадуть привабливі вигини. Одяг не може починатися або закінчуватися на лінії талії, щоб не привертати до неї увагу, а топи повинні облягати груди і спадати знизу.

Тепер про фігуру типу «пісочний годинник», власницям такої помітної фігури несказанно повезло і, скоріше за все, вони це давно зрозуміли. Цей тип має ідеальні геометричними пропорціями і вигинами: вузька витончена талія і рівний обсяг бюста і стегон. Одяг на неї сідає прекрасно, можна сміливо експериментувати з фасонами, квітами, декором і аксесуарами. Підкресліть жіночність і плавні витончені вигини тіла, і Ви будете чарівні.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.