Як вибрати вечірню сукню?

posted in: Жіночий одяг | 0

плаття на випускнийБагато жінок, які переконані, що вечірнє плаття – недозволена розкіш, яка абсолютно ні до чого, помиляються. Хоча б тому, що іноді трапляються сюрпризи. Тоді доводиться бігти в найближчий магазин і купувати першу-ліпшу сукню. Хоча кожна жінка знає, що вибір сукні – справа ретельна і некваплива.

Деякі вважають за краще короткі сукні – так звані “коктейльні”. Іншим до душі довге вечірнє плаття, зшите за всіма класичними канонами. Не всі знають, що вибрати або замовити підходящу по фігурі вечірню сукню можна в весільних салонах вашого рідного міста. Якщо є можливість, краще пошити дві сукні – довгу та коротку. По крайній мірі, буде з чого вибирати.

Як і будь-який інший одяг, жіночий одяг має підкреслювати достоїнства і приховувати недоліки. Тому почати треба саме з цього. Наприклад, якщо фігура ідеальна, можна придивитися до суконь з легкої тканини на бретелях і до спідниці косого крою. Такий варіант дозволить привернути чоловічу увагу як до плечей і верху фігури, так і до стегон. Втім, в деяких випадках виявиться доречний палантин.

Широкі плечі вдало маскуються рукавами-воланами. Сама сукня може бути вільно спадаючою вниз. Краще використовувати легкі повітряні тканини і не відкривати плечі. Повні руки краще заховати в довгі рукави, які разходяться донизу.

Зрозуміло, не варто захоплюватися надмірною відкритістю сукні – повинна бути відкрита спина або це повинна бути модель з глибоким декольте. Але не спина і декольте одночасно! Жінкам низького зросту можуть сподобатися моделі вечірніх суконь, у яких талія розташована дуже високо, практично під грудьми. Така сукня має бути нижче колін. На ноги краще одягти взуття на високих підборах.

При виборі вечірньої сукні потрібно орієнтуватися в першу чергу на те, який колір вам більше йде. Так, жінкам з блакитними або зеленими очима і світло-русявим волоссям, білою шкірою найкраще підходять непомітні світлі кольори персика, кораловий, блакитний, світло зелений. Темні відтінки виглядають набагато гірше.
Якщо очі сіро-зелені або сіро-блакитні, шкіра бліда, а волосся світле або темно-попелясте, краще вибирати плаття сіро-зелених відтінків, сірі, сині, рожеві або бузкові. Погано буде виглядати жовта сукня.

Жінкам з темними очима – зеленими, синіми або карими – і світлими або темним мідним волоссям підійдуть сукні червоні, коричневі, жовті або сині. А ось в білих вони виглядають набагато гірше.

Коли очі і волосся темне, найкраще приміряти сукні блакитні, сірі, чорні, білі, фіолетові. Плаття світлих відтінків – бежевого або рожевого – не є оптимальним вибором.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.