Як вибрати термобілизну? Де купити термоодяг недорого!

posted in: Термобілизна | 0

Так як вибрати термобілизну?

Серед усього розмаїття термобілизни можна виділити:

1 вологовідштовхувальну;
2 Теплозберігаючу;
3. Гібридну білизну – вологовідштовхувальну і теплозберігаючу білизну.

Вологовідштовхувальна білизна вона здатна виводити зайву вологу при занятті спортом. До складу такої білизни ніколи не входить натуральні волокна, тільки лише синтетика, її видів так багато що просто не має сенсу перераховувати. Вибрати і купити термобілизну ви можете в нашій рубриці – «Термоодяг».

Теплозберігаюча білизна потрібна при заняттях спорту на холоді, слабкої або помірної активності. Така білизна призначене для збереження тепла, виводячи при цьому і вологу. Для того, щоб одяг зберігав тепло тіла потрібно прошарок повітря між тілом і тканиною, захисний зігріваючий шар так сказати. Для створення такого прошарку використовуються об’ємні плетіння тканини, щоб затримувати нагріте повітря. Абсолютна герметичність у білизни викликала б надмірне потіння як у вакуумі. Чим тепліше білизна, тим нижче її водовідштовхувальні властивості і циркуляція повітря. Склад у кожної моделі різний. В основному, це поліамід і поліестер, а також еластин для додання тканині стрейчевих властивостей.

Гібридна білизна, це білизна з усередненими показниками тепло заощадження і водовідштовхування. У виробництві використовують два шари тканини. Один шар, складається з синтетики, забезпечуючи водовідведення, а зовнішній шар, це теплозберігаючі тканини, до складу якої входять натуральні волокна. Існує ще варіант однослойної білизни, але ці дві функції уживаються в ній, шляхом змішування різних типів тканин – синтетичних і натуральних.

Щоб вибрати гарну теплу білизну, потрібно проаналізувати для чого вона вам точно потрібна, наскільки сильно ви потієте і яке навантаження ви будете на себе брати, а так само температуру середовища в якому будете займатися спортом. І тільки потім вибирати підходящий варіант. Тим більше, що ринок термобілизни широкий і різноманітний.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.