Як вибрати святковий одяг?

купити одяг, платтяСвято на носі, а ви ще не знаєте, що вдягнути? Здавалося б, якраз святковий одяг вибрати найпростіше. Адже, на відміну, від офіційного костюма, вихідний наряд не підкоряється якимось суворим правилам. І тим не менш, тут теж є свої тонкощі, але не втрачайте можливість відвідати інтернет магазин і купити одяг недорого там, можливості і зручності такої покупку набагато вище.

Перед тим як купити одяг на свято, насамперед з’ясуйте, чи буде вечір тематичним, і чи потрібно дотримуватися певний дрес-код. Найпростіше вибрати наряд на офіційний урочистий захід. Напевно чоловіки будуть в смокінгах, а дами в довгих вечірніх сукнях.

Часто для свята жінка приберігає найяскравіший наряд з великою кількістю «зірочок» і паєток. Але набагато краще на урочистому заході буде виглядати більш скромне плаття, акцентоване помітними прикрасами або туфлями, прикрашеними кристалами.

Недарма маленьке чорне плаття досі залишається в моді. Адже саме таке вбрання буде доречний на будь-якому святі – приватному або корпоративному. Все так само актуально і купити плаття без бретелей з високою талією може бути кращим варіантом. Його секрет в тому, що такий наряд візуально стрункішою робить людину і збільшує рвст візуально. А зачіска «кінський хвіст» або пишна коса напевно зроблять вас найпривабливішою і чарівною.

На свято можна надіти і діловий костюм. Головне – вдало вибрати прикраси, інакше образ вийде дуже сухим і відстороненим. Костюм як би говорить: так, ви справжня бізнес-леді, але при цьому ніщо людське вам не чуже.

Тепер поговоримо про те, в чому на свято прийти чоловікові. Можна і в джинсах, але такий наряд припускає крайню ступінь неофіційності заходу.

Якщо за регламентом від вас вимагають строгий костюм, то найбільш формальною формою одягу є комплект чорний або жовтуватий смокінг + чорний метелик + дорогі туфлі. Менш офіційний стиль – костюмні брюки + сорочка з відливом + синій клубний піджак зі франтівським шийним платком.

Також можна надіти фрачну пару з поясом і жилетом. Чудово впишуться в цей стиль і срібний годинник на ланцюжку. Так що вибрати костюм, відповідний для святкового вечора, не така вже складна задача. Немає такого чоловіка, у якого в гардеробі не було б жодного святкового комплекту.

А дорогий фрак або смокінг зовсім не обов’язково купувати на один вечір, найкраще взяти шикарний костюм напрокат. І тоді ви точно зможете сказати – свято вдалося!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.