Як вибрати і купити спортивний костюм?

купити спортивний костюмВ наш час знайти хороший спортивний костюм не переплачуючи – складно. Одні виглядають непогано, але якість залишає бажати кращого, інші – з хорошого матеріалу, відмінно зшиті, але вигляд у них зовсім поганий. Як же вибрати і купити спортивний костюм, щоб він підходив по всіх параметрах? Відповіддю на питання є ця стаття.

Звичайно, найкращий спосіб вибрати і купити спортивний костюм – прийти в хороший магазин СТІММА, де працюють продавці-консультанти. Про свій товар вони знають все, або майже все, адже це їх робота. Вони допоможуть підібрати спортивний костюм, як за параметрами фігури, так і до смаку кожному покупцеві. Але, найчастіше, купуючи спортивний костюм в магазині, або навіть бутіку, людина переплачує великі гроші. Так що для любителів заощадити цей варіант не підходить. Хіба що потрапити на сезонний розпродаж, де продавці приділять час на допомогу у виборі, і дадуть потрібну пораду по носінню і пранні.

Також можна піти на Хмельницький ринок, де людина зможе поторгуватися і значно знизити ціну. Але ставлення ринкових реалізаторів і продавців-консультантів до покупця розрізняються. На ринку продавець скаже, що завгодно, лише б у нього купили товар, так що покладатися доведеться лише на себе і на свій смак.

Насамперед треба вибрати і купити спортивний костюм сподобався фасону і кольору. Потім звернути увагу на те: чи йде він під час примірки, на якість швів і тканини, з якої він пошитий. Якщо все це підходить, то покупець повинен подивитися на те, як сидить на ньому спортивний костюм: він не повинен бути занадто широким або занадто вузьким, висіти як мішок, не бути занадто вільним в плечах. Довжина штанин, так само як і довжина рукавів, не повинні бути занадто короткими: рукава не вище зап’ястя, а штанини не довше п’яти, але до кінця гомілки.

У спортивному костюмі слід пройти кілька кроків, переконатися, що в ньому комфортно і ніщо не тисне. Присісти і перевірити, чи не занадто натягаються штани в сидячому положенні. Стоячи витягнути руки і тим самим перевірити не короткі рукава, чи зручно виконувати цю дію? Придивитися до блискавки – якісна чи собачка, чи добре переміщається. Якщо спортивний костюм на ґудзиках-клепках перевірити, як вони закриваються, тримаються.

Покупець повинен подивитися на марку, вишиту на спортивному костюмі: вона може бути кривою, з помилкою або може помітити інший виробничий брак. Так само необхідно приділити увагу кишенях, якості, витримуванню ваги, не настовбурчуються чи при ходьбі, їх розміру – помістяться туди ключі, мобільний телефон, гаманець та інші необхідні речі.
Якщо розглянутий спортивний костюм підходить по всім перерахованим вище критеріям – він гідний, бути обраним.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.