Як вибрати і купити шорти?

posted in: Жіночий одяг | 0

щортиВибираємо шорти!

Всупереч загальним стереотипам, що шорти підходять тільки для худорлявої статури, вони так само підходять багатьом власницям пишних форм. Існує велика кількість форм, які були створені спеціально для різних типів фігури, адже так несправедливо, коли одні дівчата і жінки можуть собі дозволити купити і використовувати шорти в своєму гардеробі, а у інших просто немає для цього можливості.

Вирішивши виправити цю ситуацію, дизайнери модних будинків вирішили виправити цю ситуацію і нерівність. Крім того, в нинішній час, жіночі шорти є досить затребуваним атрибутом одягу, вирішуючи більшість стилістичних проблем та розвантажуючи інші модні тенденції від великої кількості використання. Існує кілька популярних форм шорт і капрі, які знаходять своє застосування в літні та зимові місяці.

Укорочена форма шорт. Універсальний варіант, який підходить дівчатам і жінкам стандартної статури. Найпопулярніша тканина, з якої виготовляється укорочена форма шорт це джинса. Поряд, можна використовувати льон і бавовну, правда, льон досить вибаглива тканину, яка сильно мнеться, що псує естетичний вигляд. Тому краще всього використовувати для виходу на вулиці джинсовий варіант. Варто зазначити, що для літнього варіанту використовується полегшений джинсовий варіант, який дозволяє тілу зберігати його природну температуру.

Шорти «Бермуди». Одна з найбільш використовуваних форм шорт, яка підходить практично для будь-якого заходу. Як правило, «Бермуди» виготовляються довжиною в районі коліна з щільного трикотажу, який здатний витримувати форму протягом усього дня. Тому такий варіант в першу чергу може відмінно підійти для роботи, де просто вітається старанний вигляд. Форма створить максимально комфортні умови для вирішення великої кількості повсякденних завдань.

Форма шорт «міні». Варіант, який підходить для пляжного відпочинку і подорожей на далекі дистанції. У нинішній час є одним з модних трендів літнього сезону, який пропонується використовувати і в якості повсякденного варіанту. Для міського використання шорти «міні» найкраще використовувати джинсовий варіант, який вже почали купувати власниці струнких і високих ніг. Власницям пишних форм рекомендується утриматися від подібного атрибута одягу в якості повсякденного варіанту та використовувати тільки в пляжній зоні.

Шорти з запахом. Подібна форма знаходиться на піку популярності, і полюбилася багатьма цінителями творчого підходу. Для пишних форм такий варіант може допомогти візуально зменшити обсяги і зробити фігуру трохи стрункішою. Корекція відбувається за рахунок вигідного запаху, тільки варто пам’ятати про застосування смужки або клітини. Найкраще вибирати однотонний варіант. Найцікавіше, що для такої форми практично немає заборон на поєднання. Може підійти майка або футболка абсолютно будь-якого крою. Якщо потрібно створити вечірній варіант, то до шортів можна підібрати блискучий топ на тонких бретелях або шовкову сорочку.

Шорти «Дудки». Улюблений варіант багатьох струнких дівчат. Як правило, така форма має на увазі довжину трохи вище коліна і форму, щільно облягає ногу. Найпопулярнішим є джинсовий варіант. Він зручний і не обмежує руху, що сприяє швидкому пересуванню протягом всього дня.

Шорти дуже зручні для повсякденного використання, але обов’язково варто пам’ятати, що будь-який одяг має бути доречним і не привертати неосвічені погляди, які можуть створити дискомфорт і незручність.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.