Як вибрати і купити пальто?

пальтоУ холодну пору року особливо сильно хочеться бути елегантною і красивою – на зло пекучим морозам і суворим вітрам. Також велике бажання, щоб верхній одяг, в якому доведеться ходити кілька місяців поспіль, бездоганно сидів на фігурі, підкреслюючи достоїнства і грамотно приховуючи недоліки.

Цим вимогам ідеально відповідає жіноче пальто. Різноманітність кольорів, розмірів і фасонів дозволяє підібрати для себе саме той варіант, який вам потрібен, з урахуванням комфорту і зовнішньої краси.

Пальто, звичайно, ніколи не сидить «у обліпку», але все ж вибір моделі залежить від фігури (звичайно, якщо ви хочете виглядати шикарно). Дуже важливо враховувати особливості будови свого тіла. Тільки в цьому випадку ви зможете створити елегантний і привабливий образ.

Вибір зимового пальто за типом фігури:

1. Трикутник (стегна ширше плечей). Жінці з такою фігурою підходить будь-яка модель, яка візуально додає верхній частині тіла додатковий обсяг. Це може бути пальто з об’ємним хутряним коміром, великими гудзиками або красивим малюнком в області грудей, широкими рукавами. Матеріал бажано вибирати не дуже щільний.
2. Перевернутий трикутник . Занадто великий верх тіла в цьому випадку нескладно замаскувати трикутним вирізом. Або можна зупинити вибір на пальто з запахом – коли одна пола одягу накладається на іншу. Модель, розкльошена до низу, збалансує вузькі стегна і широкі плечі. Також надати фігурі граціозність допоможуть великі кишені і поздовжні складки на подолі.
3. Прямокутник (витягнуте тіло, неяскраво виражена талія). Розкішно буде виглядати на такій фігурі верхній одяг з цупкої тканини. Не варто використовувати пояс, а створити граціозний образ допоможуть не дуже великі візерунки або декоративні вставки на подолі або верхній частині пальто. Такий прийом візуально зробить талію тоншою.
4. Пісочний годинник (пропорційне тіло, тонка талія). Жінкам з таким типом фігури підходить будь-який одяг який можна купити відвідавши наш інтернет магазин одягу. При виборі потрібної моделі орієнтуватися можна тільки на зростання і особисті переваги.

До речі, про зростання. Довжина пальто – важливий параметр, на який також обов’язково потрібно звернути увагу при виборі бажаної моделі. Тут все просто – чим ви вище, тим більш довге пальто вам варто вибирати. І навпаки.

Тепер, коли ви знаєте, які моделі підходять тому чи іншому типу фігури, вам буде нескладно підібрати для себе модель, в якій ви будете виглядати чудово. У магазинах одягу можна знайти всілякі варіанти зимових пальто. Так що, без сумніву, ви зможете вибрати і купити для себе найкращий варіант пальто.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.