Як вибрати і купити пальто!

купити пальтоЯк купити пальто?

Коли мова заходить про верхній одяг або про взуття, то тут потрібно не економити гроші. Один раз купив пальто і носиш п’ять сезонів поспіль, а якщо ще й грамотно купив пальто, то і не страшно буде, що річ з моди вийде.

Почну з верху. Комір на пальто повинен бути досить широкий, без капюшона і класичного крою. Це зробить його універсальним – він буде в пору як до класичного костюма, так і до джинсів та светра.

Ґудзики. Якщо Ви вже не станете економити, то знайте на найдорожчих пальто гудзики переважно кістяні. Але тренду якості і моди не забороняють і якісні пластмасові гудзики. Єдине, що потрібно пам’ятати – це, що гудзики на пальто повинні бути більшими, ніж на піджаку і добре пришиті.

Найголовніше – тканина! Кашемірове пальто або пальто з верблюжої вовни – найкращі варіанти. Нехай це трохи дорожче драпу або звичайної шерсті з віскозою, але зате потерті місця на ліктях і кишенях з’являться набагато пізніше.

Кишені. У класичному варіанті крою повинно бути дві зовнішні кишені, одна всередині, в загальному, як на піджаку. Тут потрібно звернути увагу на тканину підкладки в кишенях. Якщо вона буде тонкою, то ключі або який-небудь інший залізний і заборонений законом предмет, можуть легко проколупнути дірку.

Як підібрати купити жіноче пальто по довжині. Не варто купувати пальто по щиколотки – це пережиток 90-х. Не потрібно випендрюватися, а варто взяти звичайну довжину трохи вище коліна. Ну, а якщо вже все-таки хочеться бути яскравіше, то можна взяти і вище, але тоді з фасоном двобортного морського бушлата з високим коміром від вітру.

І останнє, але важливе на, що потрібно звернути увагу при виборі та купівлі пальто – підкладка. Якщо ми говоримо про пальто не на один-два сезони, то ви повинні бути впевнені в тому, що вона не «вийде з ладу» першою. Для цього вона повинна бути всюди пришита і кращої якості, якою є саржа.

Все вибір зроблений! Саме так і виглядає красиве, якісне. що не виходить з тренда, пальто!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.